Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik a köszönést...

Hogyan illik a köszönést viszonozni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az illető férfi, idősebb pár évvel és magasabb rangú nálam, aki nő vagyok. Úgy köszön, hogy üdvözletem. Erre hogyan illendő válaszolni ?

2019. ápr. 12. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
kétes helyzetekben egy "szép napot!" köszönés többnyire mindig csodálkozást vált ki, és többnyire sziával viszonozzák
2019. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha így köszön, annyira magas rangú nem lehet. Lekezelő b.l.f.sz. A jó napot kívánok mindig megfelelő, Európában mindig így (napszaknak megfelelően) köszönünk (mondjuk a jobban nevelt diplomások).
2023. ápr. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez úgy mégis hogy jön neked, hogy az Üdvözletem lekezelő blfsz? Azért, mert a te köreidben nem használják? Semmi lekezelő nincs benne, hagyományos, inkább konzervatív üdvözlési forma.
2023. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!