Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótársaim rengeteget segíten...

Lakótársaim rengeteget segítenek, mivel illik ilyenkor viszonozni?

Figyelt kérdés
Külföldön lakom és egy csomó mindenben segítettek/segítenek lakótársaim, nagyon rendesek, de már én érzem magam kellemetlenül, ha kérnem kell valamit. Nem pénzről van szó, félreértés ne essék, hanem mondjuk még nem tudtam beszerezni valami használati tárgyat, amire abban a percben jövök rá, hogy kellene, amikor használni szeretném. Majd' egy hónapja lakom itt és gondolom a köszi már kevés. Nem vagyok nagy társasági ember, fogalmam sincs, mit illik ilyenkor adni, ami se nem túlzás, se nem nevetséges. Két fiúról és egy lányról van szó, nem iszom, ők csak itthon hétvégén, szerencsére nem kocsmatöltelékek, nem dohányzik senki... Valami üveg tömény vagy egyéb ötlet?
2015. okt. 4. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Fozz nekik (nektek) valamit :)
2015. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Segíts kicsit többet a házimunkákban és szerintem is főzz nekik egy vacsorát egy jó borral.

De szerintem nem olyan nagy grimbusz. A használati tárgyakat azért nem amortizálod le teljesen, a fogyó dolgokat meg pótold vissza és kész. Aztán lesz még fordítva is, hogy te adsz kölcsön valamit. :)

2015. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jó vacsi, vagy valami minőségi pia jólkifejezi, mennyire hálás vagy.
2015. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Üdvözletem.

- Hát még az enyém.

2019. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!