Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Már Magyarországon is él a...

Már Magyarországon is él a gender elmélet, vagy törvénybe foglalt?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értem a lényeget. De amit a médiába hallok, illetve amit róla olvastam elég groteszk kép alakult ki bennem. Példa: Ha veszek egy fehéregeret, és én mondjuk egy brazil törpe ugróegérnek gondolom magam,(hím) és egy tömött téren üvöltve magaméváteszem, úgy hogy az egérke szétreped és ezért bevisznek a rendörségre, és számonkérnek, akkor ha azt mondom, hogy én egy brazil hím törpe ugró egér vagyok és természetes közegembe közösültem egy biológiailag velem egy osztályba sorolt állattal, úgy elengednek?

Lehet rosszil emlékszem, de valami olyat hallott a, hogy valamelyik európai országba valaki lónak gondolta magát, és valakit feljelentett, mert őt nem úgy kezelte mint egy lovat. Fontos, hogy sem homofób sem gyűlölködő nem vagyok, szerintem mindenki azt csinál, amit szeretne, csak szeretnék tiszta képet kapni arról, hogy összefuthatok e ilyenekkel az utcán a jövőbe. Köszönöm a válaszokat. 😊


2019. jún. 30. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Sokférőhelyes pszichiatriai intezményt nyitok, mivel ha egy ember másnak képzeli magát ott igen csak nagy bajok vannak.
2019. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A létező nemekből lehet választani azokban az országokban, ahol ezt könnyű megtenni. Ezek: Argentína, Írország, Málta, Hollandia. Kitöltesz egy űrlapot, hogy nő/férfi akarsz lenni, és megkapod az engedélyt.

Jelenleg is megteheted ezt több más országban (itthon is), de hosszadalmas kérelmek, tesztek és vizsgálatok során át kell bizonyítanod, hogy a szándékaid komolyak.

Az eredeti felvetésed egy amerikai marhaságból indult ki, miszerint annyi nem létezik már elméletben, hogy akkor lehessen az ember egy Apache támadóhelikopter is. Ezt a nemváltoztatást ellenzők találták ki gúnyként, amit erre válaszul a meleg társadalom felkarolt és petíciót írtak a kormányzatnak, hogy ténylegesen legyen olyan hivatalos nem, hogy Apache támadóhelikopter. Persze semmi se lett az egészből, hisz ez csak egy kis csatározás a két fél között.

Szóval nem, nem dughatsz egeret legálisan és egér se lehetsz.

2019. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2019. jún. 30. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!