Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A fundamentalista keresztények...

A fundamentalista keresztények, vagy csak sima keresztények hisznek a dinoszauruszokban? Vagyis, hogy tudják feldolgozni a sok lehet létezését?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 08:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Öhh,a dinoszauruszokban minden keresztény hisz,tudom,nehéz feldolgozni,mert volt már itt egy kérdező,aki nem akarta felfogni. Az a nem mind1 náluk,hogy ezek mikor éltek,nem pedig az,hogy éltek-e...
2019. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem cáfolja a dinók létezését 😅😅😅😅
2019. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%

Nem hallottam még olyan keresztényről, aki nem fogadta volna el a dinókat :D

De ez nem hit kérdés, nem kell hinni bennük, szerintem tény a létezésük. Azzal a különbséggel, hogy bebizonyosodott, h pár ezer évvel ezelőtt éltek, mivel az egyikben ép lágyszövetet találtak, ami pár ezer év alatt mindenképpen tönkremegy, ez meg épp volt, tehát nem igazán 65 millió évvel ezelőtt haltak ki


"Vagyis, hogy tudják feldolgozni a sok lehet létezését?"

Egyszerűen, mint a többi leleltét

2019. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A dínókban nem szükséges hinni, mert most is megtekinthető számos példány csontváza. Tehát a keresztények *tudják*, hogy léteztek.
2019. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a dinók léteztek, ehhez nem kell hit. Elég, ha beírod a google-be vagy, ha van rá lehetőséged ellátogathatsz a Természettudományi Múzeumba.
2019. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%
Purhabból fújták őket.
2019. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

"bebizonyosodott, h pár ezer évvel ezelőtt éltek, mivel az egyikben ép lágyszövetet találtak, ami pár ezer év alatt mindenképpen tönkremegy"

Miért menne tönkre?

A szöveti bomlás is alapvetően egy kémiai folyamat, amihez ha nincsenek meg a megfelelő körülmények (pl mert a szövet hirtelen megfagy), akkor nem tud végbemenni.

2019. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%

"A szöveti bomlás is alapvetően egy kémiai folyamat, amihez ha nincsenek meg a megfelelő körülmények (pl mert a szövet hirtelen megfagy), akkor nem tud végbemenni."

Nettó marhaság:) Te ezt tartod, a tudomány meg azt, hogy pár ezer év alatt megfagyva is lebomlik. Ennyi. Erről kár vitatkozni minden héten többször.

És semmi köze ahhoz, h hirtelen vagy sem:) És tényleg kémiai folyamat, de ettől még elbomlik.

A nálad rutinosabbak tudják, h igazam van, ők eleve a leletet tagadják.

Te meg azt hiszel, amit akarsz.

Még a paleontológusok is azt vallják, hogy a lágyszövet fagyva is max. 100.000 évig bírja, pedig ez is marhaság. De ez sem 65 millió év:)

2019. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

" Te ezt tartod, a tudomány meg azt, hogy pár ezer év alatt megfagyva is lebomlik"

Bizonyíték?

2019. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%

Én keresztény vagyok, de egyszerűen nem tudom elképzelni hogy sokan hogy képesek azt àllítani, hogy a föld 6000 éves.

Olvastam a Bibliàt és a teremtéstörténetet, de nem megy bele a fejembe, hogyan bírják egyesek elhinni, hogy Isten úgy teremtette a földet, MINTHA több millió éves lenne, rétegzeteket alkotott a földbe, õsi állatok csontjait rejtette el, meg ilyenek. Mi van ilyenkor a fejetekbe amúgy?

2019. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!