Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A fundamentalista keresztények...

A fundamentalista keresztények, vagy csak sima keresztények hisznek a dinoszauruszokban? Vagyis, hogy tudják feldolgozni a sok lehet létezését?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 08:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"De, van, ami indokolja, hogy nem maradhat fent egy szövet évmilliókig és ezt úgy hívják, hogy kémia"

Jártas vagyok benne, de ennek ellenére sem hallottam olyan folyamatról ami garantálná, hogy egy permafrosztba vagyott vagy borostyánba ragadt szövetnek le kène bomlania.

Vezesd le kérlek hogy ez hogyan történik, és mi garantálja hogy minden lehetséges körülmények között évezredek alatt le kell játszódjon!

2019. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem is beszélve, hogy a fagyás konzerváló hatásáról volt szó, amihez semmi köze a többi példának. És a 75%-os a mamut példával önmagát cáfolta és engem igazolt
2019. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Arról nem is beszélve, hogy a fagyás konzerváló hatásáról volt szó, amihez semmi köze a többi példának"

Az előtte lévő kommentre reagáltam, miszerint más lágyszövet nem maradt fent dinoszauruszon kívül.


"És a 75%-os a mamut példával önmagát cáfolta és engem igazolt"

A példa eleve semmit nem igazolt vissza abból amiket te állítottál, a 10.000 év pedig egyenesen cáfolja a te 6000 éves univerzum elképzelésed.

2019. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egyszer erre nekem a baptista ismerőseim azt válaszolták, hogy a dinó csontvázakat az ördög tette a földbe, hogy eltántorítsa az embereket a hittől...
2019. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én már találkoztam ezen az oldalon egy-két emberrel, akik tagadták a dinoszauruszok létezését, merthogy ,,semmi bizonyíték nincs rá"... Nyilván az unalmas életű paleontológusok csak úgy kitaláltak többezer fajt...

Aki szerint meg ,,a Sátán rakta a földbe a csontokat, hogy megtérítsék az embereket" az se különb. Milyen érdekes, hogy a fosszíliák olyanok, hogy meg lehet határozni a korukat, emellett evolúciós összefüggések is lehetnek bennük, és még sorolhatnám... aki jártasabb a témában, az tudja, mire gondolok. Bizonyára Sátánka is unatkozott akkor.


Fun fact, dinoszauruszok még mindig léteznek. Madaraknak hívjuk őket.

2019. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt vágjátok,hogy a kérdező a legtöbb esetben úgy itthagyja a kérdést,hogy lyukat éget a monitoron,ti meg oldalakat vitáztok?
2019. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!