Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vannak még a kereszténye...

Miért vannak még a keresztények között is olyanok, akik nem szeretik a melegeket?

Figyelt kérdés
A keresztényeknek a szeretet parancsa szerint mindenkit szeretniük kell. Ha komolyan veszik a vallásuk fő parancsát, akkor mindenkihez szeretetteljes elfogadással kell közeledniük. Mégis azt tapasztalom, hogy sok van köztük, aki csak a szájával keresztény, de a szívével nem.

2019. aug. 9. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
6%

A kereszténység csak egy szó, meghatározás, illuzio.

Vannak hamis próféták, papok, emberek, akik nem is úgy közvetitik Isten parancs át,ahogy ö akarja. Ezért küldte le az angyalokat s nem másokat

2019. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
35%

A tetteit nem kell szeretni, és egyetérteni. Jézus oktatása alapján, mindenki a felebarátom, és úgy kell bánnom vele, ahogy Én szeretném ha bánnának velem.

Ez nem azt jelenti, hogy támogatom a helytelenségében, vagy egyetértek a helytelenségével.

2019. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
76%
Mert gondolom egy kereszténynek is lehet saját véleménye. Elvégre nem tiltotta meg nekik senki. Én nem vagyok keresztény és hidegen hagynak a melegek,egész addig,amíg nem pompáznak előttem vele. Végülis én sem vonulok fel a heteróságommal és én sem nyomok kéretlenül az emberek orra alá magánügyeket. Szerintem ezt visszafelé is elvárhatom. Na pl egy keresztény is nyugodtan gondolhatja így.
2019. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
33%

Hívő keresztények vagy kultúrkeresztények?

Amúgy sem mindenki egységesen halad a megszentelődés útján.


Én sok keresztényt ismerek, de egy sem utálja a melegeket, és még ilyennel nem is találkoztam egy fórumon sem. Általában mindig egy keresztényellenes dobja be, de ő sem igazolja semmivel. Te sem tetted, kérdező


A kereszténység pontosan tudja, hogy ez egy pszichés betegség, és meg lehet gyógyítani

2019. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
96%

" A keresztényeknek a szeretet parancsa szerint mindenkit szeretniük kell. "


KellENE. A normálisabbak törekszenek is erre,de el is fogadják,hogy ők is csak emberek és nem tudnak maradéktalanul betartani mindent. Akár hiszed,akár nem,még te sem (most vallástól független,mert gondolom nem vagy vallásos,de pl erkölcsi szabályokat te is szegtél már,mert nincs ember,aki ne tette volna.) Ahogy azt szoktam vót mondani,a keresztények csak hisznek egy istenben és nem ők maguk az istenek. Nagy különbség.

2019. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
63%

" Ha komolyan veszik a vallásuk fő parancsát, akkor mindenkihez szeretetteljes elfogadással kell közeledniük. Mégis azt tapasztalom, hogy sok van köztük, aki csak a szájával keresztény, de a szívével nem."

A világiak általában keverik az agapét a majomszeretettel

2019. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
65%

"A kereszténység pontosan tudja, hogy ez egy pszichés betegség, és meg lehet gyógyítani"

Hogy lehet hogy akkor ezt eddig senkinek sem sikerült bizonyítani?

2019. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
45%

"Ha komolyan veszik a vallásuk fő parancsát, akkor mindenkihez szeretetteljes elfogadással kell közeledniük."

Akkor pátyolgassuk a pedofilokat is, akik babákra gerjednek, meg azokat is, akik állatokat dugnak, csak mert SZERINTED nekünk mindenkit úgy kell elfogadni, ahogy van. Aha, mesélj még...

2019. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
79%

Na,a 61%-os megragadta a lényeget. És ne jöjjön senki azzal,hogy szélsőségesen látja a dolgot,merthogy "nyilván nem erre értettétek",mert bizony,hogy erre értettétek,mert a mindenkiben benne vannak a pedók is.

Ők a legjobb példa arra,hogy nem lehet mindenkit elfogadni és nem lehet mindenkinek a szeszélyeit meg a fétiseit tiszteletben tartani,mert valaki akarata ígyis úgyis sérülni fog. Csak így a társadalom akarja eldönteni,hogy kié sérüljön és kié legyen tiszteletben tartva.

2019. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
65%

Egy pedofil esetén ki és mi sérül meg? Miért is?

Nem az erőszak inkább a rossz?

Vagy ha más is azt hogy lehet a melegekhez hasonlítani?


A kérdésre a válasz, hogy nem hiszékenynek kell lenni, vagy beképzelni, hogy keresztények vagyok. A helyes válasz, hogy az emberek a nyelvükkel imádják Istent, vagy érdekből.

2019. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!