Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az apostolok teljes önmegtartó...

Az apostolok teljes önmegtartóztatásban éltek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 13:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Érdemben válaszolni nem tudsz, azért rágalmazol hazugságokat. Nagyon sok katolikus felemeli a szavát az egyházában történő visszaélések és bűncselekmények ellen, és nem a mundér becsületét védi.
2019. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mire kéne válaszolnom? Már válaszoltam érdemben a kérdésre.
2019. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk, hosszú.
2019. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Arra gondoltam, hogy ha nem értesz valamivel egyet azzal, amit beírtam, akkor azt cáfold meg, ne személyeskedő hazugságokat írj válaszul! Ezt egyébként másokkal is megteszed itt a fórumon, gondolom élőben ezt nem csinálod, hogy mindenkit lemelegezel, mert előfordulhat, hogy valakitől kapnál egy akkora maflást, hogy leesnél az asztalról.:)
2019. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
vagy székről.
2019. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, elnézést az offtopic tartalomért.
2019. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Az apostolok teljes önmegtartóztatásban éltek?"

Ez volt a kérdés, szerintem teljesen jó választ adtam a Szentírás alapján. Biztos egy teológus sokkal jobbat is tudna, de az én válaszom is tökéletesen megteszi erre a fórumra.


Szóval nem értem a kifogásodat. Ahogy azt sem, hogy miként jön képbe az általad felhozott homoszexualitás kérdése. Aki pedig mindenbe ezt látja bele, könnyen lehet, hogy látens meleg, még ha magának se vallja be. Ez van. Kérdezz meg erről nyugodtan egy pszichológust. Erről az jut eszembe, amikor a tintapacás pszichológiai tesztet végzik. Te minden tintapacában a homoszexualitást látod. Ez jelent valamit, ha tetszik neked, ha nem.


Na ez off volt a végére tényleg.

2019. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

A látens melegségről:

A kutatások szerint egy 13 éves gyerek (főleg fiú) már tudja magáról, hogy milyen irányba vonzódik. Elmúltam már 13, a látens melegség 10 év körüli fiatalokra jellemző.


A pedofil papok gyalázatos tettein többen felháborodnak, sokan ki is ábrándultak emiatt a nevezett hét dombon trónoló történelmi egyházból. A téma idevág a kérdéshez. Utálatos dolog az, amikor szenteskedve előadjátok, hogy milyen szent életűek a papjaitok, önmegtartóztatás, Úrnak szentelt élet, satöbbi, közben pedig a rendőrség kapkodja el a papokat, bíborosokat, és viszi a börtönbe, mert kisgyermekeket erőszakoltak meg. Szerintem az a meleg, aki védi ezeket a bűnözőket. A börtönben a helyük!

2019. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

68%-os rájöttem, te miért melegezed le több fórumtársadat: mert te meleg lehetsz, és nehéz ezt elfogadnod, és így oldod magadban a feszültséget. Ezért írod, hogy a bu-zi vágy az nem bűn, mert temagad talán ezzel küzdesz, és ezzel az elméleteddel felmented magadat is.

Ha érintett vagy, ez egy névtelen fórum, nyugodtan coming outolhatsz! :)

2019. aug. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Még valami: ha igaz az a kutatás, amely szerint Vatikánban 5 papból 4 bu-zi, akkor az nem csak egy tintapaca méretű folt, hanem mondhatni hogy szivárványos irányítás alatt áll az egyház. És ez az "Egyház" tanít erkölcsöt az iskolákban...


Ha 3-5% lenne a buzernyákok aránya a katolikus papok között a Vatikánban, mint kb. a többségi társadalomban, akkor is lehetne írni azt, hogy semmivel nem különben az átlagembertől, ne papoljanak nekem! De a 80% az egyáltalán nem egy kis folt, az nagyon erős többséget jelent! Dominanciát jelent. Azt jelenti, hogy van egy ország (Vatikán), ahol már átvették az irányítást. Ha a kutatás eredménye igaz! Ez nem rágalmazás, hanem egy kutatás eredményén alapuló gondolkodás.


[link]

2019. aug. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!