Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi szekta tagjai...

Jehova Tanúi szekta tagjai még mindig térítenek privát üzenetben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak privátban.
2019. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Legalább megpróbálják ellentétben a te szektáddal.
2019. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Időnként szoktam kapni üzenetet Judittól, de amikor válaszolok neki rá, sose méltat, hogy vissza írjon.
2019. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Az ismerteket már rég letiltottam, akik innen szerzik a térítős időt, de mindig jönnek újak. Az újak még normálisak, velük még lehet beszélgetni, de a régiek már nagyon be vannak tanítva, ők profin tudnak terelni és sosem válaszolnak nyíltan a kérdésre, illetve sokszor meg sem válaszolják, csupán oldalakat másolnak. Ezért is tiltottam őket.
2019. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Jehova Tanúi nem szekta -és nem azért mert hivatalosan nem így van bejegyezve, hanem mert ha ők azok, akkor a katolikusok is! Mellesleg a katolikus egyház tényleg nevezhető annak, de a Tanúk nem, mert nem úgy jöttek létre.


A kérdés válaszát azok tudják, akik tapasztalják, vagy nem tapasztalják. Nekem egyszer írt egy csaj, de nagyon rendes volt.


4-es!

Nahát! Tényleg így lenne? Engem nem lesz módod letiltani, mert nem írok neked, bár Tanú sem vagyok. Ámde rendre elbuknak az ilyen szájhősök a vitában. Ha te vagy az a jelenleg 61%-os, akivel a minap is vitáztam, akkor nagyon kilóg a lóláb! És gyanítom hogy te vagy. Nagyon gyengén muzsikál a te tudásod a Tanúkkal és érveikkel kapcsolatban.

2019. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"bár Tanú sem vagyok"

Ha nem vagy Jahve tanúja, akkor kié vagy, a sátáné?


"Magatok vagytok a tanúim – mondja az Úr, a szolgáim, akiket kiválasztottam, hogy az emberek megtudják és higgyenek nekem, és megértsék, hogy én vagyok."


De legalább bevallottad, hogy te nem vagy. Én is így gondoltam, csak nem akartam leírni.

2019. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!