Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Röviden összefoglalva, mi az...

Röviden összefoglalva, mi az a spirituális sátánizmis?

Figyelt kérdés

##sátánizmus
2019. aug. 14. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Valami olyasmiket mondanak, hogy Enki a föld igazi istene, akiket a zsidók, akik egy földönkívüli faj a háttérbe szorítanak azáltal, hogy megírták a Bibliát.


Lényegében egy antiszemita, neonáci szekta az egész. Kerüld őket, mert veszélyesek.

2019. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Két hangzatos névbe burkolva egy összeollózott náci szekta.
2019. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A sátánisták nácik? Én pont a minap botlottam a Hail Satan című remekműbe, abban a melegeket adták össze. Úgy látszik Magyarországon minden elnácul, csodálom, hogy a liberálisok nem nácik.
2019. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

#3


Több sátánista irányzat is lehet. A kérdésben említettek 100% hogy azok, és veszélyesek is. Van velük tapasztalatom.

2019. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek Magyarországon vannak csak jelen vagy valami nagyobb szervezet részei?
2019. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Na, találtam róluk leírást, a világi fájdalmuk a zsidók létezése, értem már.
2019. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

#6


Szerintem elszórtan vannak az országban, de nagyon kevesen lehetnek (ha vannak még egyáltalán). Eleve a neonáci eszmék, amiket vallanak, alapból undorítóvá teszi ezt a vallást, ezen az alapon bejegyzett egyház szerintem nem is lehet. Én eddig csak az interneten beszéltem velük, de annyi elég is volt.

2019. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen Joy of Satan nevű amerikai szervezethez nyúlnak a gyökerei, legalábbis az oldalukon hivatkoztak rájuk. Illetve egyértelműen náci eszméket vették át egy az egyben a zsidókról, pluszban ekéznek minden keleti spiritualitással kapcsolatos dolgot. Biztos nagyon unatkozhatnak.
2019. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan spirituális fejlődési forma, ami az egységből előnyben részesíti az egyenlőséget, élvezetet, anyagi léthez köthető gyakorlati formákat.
2019. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A spirituális (szellemi) sátánizmus - ha kivesszük belőle a hülyeségeket - akkor valamilyen szinten a civilizált emberiség első kultuszának tekinthető, tehát ilyen értelemben egy aranykori kultusz kellene, hogy legyen. Sok dolgot egyszerűen és érthetően tanít a vezetőjük, de nagyon sok benne az indulat. Ezt valamennyire meg kellene tanulni korlátoznia… felszabadítania … transz-formálnia stb. Tehetséges lenne egyébként. Nem lenne rossz a tanuk, de jelenlegi formájában szerintem elég veszélyes a szellemi egészségre. Mindig ez az eset van, aki tudja, vegye ki belőle a hasznos dolgokat.
2019. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!