Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova tanúinál ki (k)...

A Jehova tanúinál ki (k) számít (anak) idehaza vallási vezető (k) nek? Azt tudom, hogy senkire sem tekintenek vezetőjükként, mert az Jézus. De bizonyára van olyan személy, aki itthon köztiszteletnek örvend. Nem az amerikai vének tanácsára gondolok.

Figyelt kérdés

#Jehova tanúi #vallási vezető(k)
2019. aug. 21. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Őrtorony János a vezető.
2019. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%

"köztiszteletnek örvend."

Nincs kivételezés, mindenkit tisztelni kell, akár felelősséggel van megbizva, akár nem. Jézus azt mondta, hogy az a nagyobb aki szolgál.

2019. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

nincs első számú köztiszteletnek örvendő személy.

ha lett volna ilyen vagy lenne akkor azt az egész ország tudná kérdezni sem kellene vallási berkekben.


már csak azért sincs mert akkor az esetleges "testvérek" kegyetlen tetteikért ország világ előtt NYILVÁNOSAN IS akár sajtóban is FELELŐSSÉGET KELLENE VÁLLALNI.

Személyes Felelősséget pedig egyetlen vezető sem vállal semmiért, csak hivatalos ügyekben vagy jogi képviselőkön keresztül intézkedik a cég ha szükséges.


Jézus meg még véletlenül sem a vezetőjük.


Jehovának kell szólni !

2019. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Körzet-és kerületfelvigyázók elvárják,hogy tiszteljék őket az átlagos tanúk.A vének a gyülekezetben kiskirályoknak érzik magukat.

Én úgy mondanám,hogy közútálatnak örvendnek,de ezt senki a világért nem ismerné el,hanem műmosolyal az arcukon azt mondják,hogy jajj de kedvesek ,alázatosak,segitőkészek stb.a vének.

A végén már hánytam az ilyen képmutatástól.

2019. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ez az egész elég szövevényesnek tűnik,

mert elvileg minden szervezetnek úgy kellene kinéznie, hogyha elég magasra megyünk, hogy a legvégén egyetlen embert találunk és az volt az eredeti kérdésem, Magyarországon ki az. Csak kíváncsi vagyok, megnéznék egy videót, hogyan beszél, gesztikulál, szóval milyen erős karakter. Persze lehet hogy ez titok. Bár más vallásoknál egyáltalán nem, gondoljunk csak a krisnásokra, buddhistákra, hitgyülisekre, szcientológusokra vagy a zsidóságra. Már miért is számítana az ilyen titoknak.

Hiszen egy olyan, aki ért a szavakhoz, el tud adni mindent.


Azon gondolkodom, mihez is hasonlítható ez a vallás.

Nekem ugye csak az a kép van meg, hogy a villamoson gyerekkoromban megszólítottak, illetve ott ácsorognak a tanúk az aluljárókban, illetve a forgalmas helyeken és ha meg akarnám nézni, mi is ez, akkor senki nem adja hozzá az arcát. Ilyenkor meg az ugrik be és szerintem nem csak nekem, hogy itt valami titkolnivaló lehet.


Tudom, hogy többeknél kicsapná egyből a biztosítékot, ezért is fűzöm hozzá sietősen, hogy természetesen nem gondolok ilyet, hiszen ez is csak egy vallás.

És félnivaló talán amiatt lehet, mert térítő vallás.


Szóval emberi megközelítésben az általatok válaszoltak alapján az jutna elsőre eszembe, hogy olyasmi ez, mint egy nagy ködfelhő. Igazából senki sem tud semmit, legalábbis aki egyszerű "pásztor", de katonának, vagy hangyának is lehetne a tanúkat aposztrofálni. Kinek hogy tetszik.


Szóval egy kicsit az alvilág bugyraira emlékeztet ez, mondjuk az autótolvaj bandáknál olvastam ilyet.

Egymást - maffiafők által - szándékosan nem ismerik,

azért hogy amennyiben valahol megbotlanának és fel akarnák göngyölíteni a bűnszervezetet, akkor az ne sikerülhessen.

Van ugye egy megrendelő, egy orgazda, a tolvaj, a (szét)szerelők, aki elrejti/tárolja az autót és végül a bontós.

2019. aug. 25. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, hát ha nem is a jehovások alvilág, de valami hasonló :


ez a valóság :


Watchtower Nov. 15th, 1917


" 2. TÁJÉKOZTATÓ A RÉSZVÉNYESEK SZÁMÁRA

... Az Őrtorony Társulat NEM egy nyilvános imádatnak helyt adó VALLÁSI TÁRSASÁG, mint egy egyház,

HANEM EGY ÜZLETI VÁLLALKOZÁS..."


" 2. FACTS FOR SHAREHOLDERS

...The Watch Tower Society is not a religious Society for public wordship, such as Chursch,

but is a business corporation, ..."


A Jehova tanúi egyház vezetősége

A Jehova tanúi egyház vezetősége egy vénekből álló tanács, amely felügyeli a felekezet tevékenységeit.

Gyakran TÉVESEN erre a csoportra is Őrtorony Társulat néven hivatkoznak.


ÉVI MILLIÁRDOS PROFIT BEVÉTELÜ TOP CSÚCS ZÁRTKÖRÜ VÁLLALKOZÁS A TULAJDONOSOK RÉSZÉRE!

Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania

A The Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania Jehova Tanúinak szervezete, amely New York-i Brooklynban székel. Ez a hit

legfőbb szervezete, gyakran csak úgy említik: „A Társulat", „Őrtorony Társulat", „A Szervezet".


EZ A NON PROFIT gyakorlatilag CSAKa nyomda és környéke! CSAK !!!

Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc.

A Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc. egy NON PROFIT-orientált szervezet, amelynek célja Jehova Tanúi irodalmának

kinyomtatása és kiadása.


A NAGY BULI ez és az ingatlan birodalmak !


JEHOVA HÁBORÚK,HADIIPAR FINANSZÍROZÁSA természetesen HASZONÉRT!:


igen rég óta folynak FOLYAMATOSAN már a hadiparba a pénzek berakása! itt megtalálhatók a cégek mibe mennyi dollárral száltak be.

ITT VAN 2 DB ÉVI BERUHÁZASUK hogy ezekben az években hol lettek tulajdonosok mennyi részvénnyel.

usa állami hatóságoknál minden ott hiszen mindent hivatalosan csinálnak ez természetes.


mikertower.com/wp-content/uploads/2016/07/Watchtaxes-2007.pdf?fbclid=IwAR1sf4Buj388q-s2E1TJ_-q8qUZnkYXBnmn53UysPsWXCQDW00oG1S0u4YQ


media-cloud.sermonaudio.com/text/927151845511.pdf


watchtowerlies.com/linked/watchtower_investments_in_armament_companies.pdf


exjt.hu/wtwarhu.html


OTT VAN MÉG 2 MÁSIK CÉG IS AMI RÉGÓTA IGEN JELENTŐS ! :

központ WATCH TOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY befektetései ami óriási évi sok milliárd profitot termel

egyik a Northrop Grumman, az USA meghatározó repülőgépgyártója, elsősorban haditengerészeti repülőgépek nagy számú előállításával


is foglalkozik.

másik a Lockheed Martin, katonai repülőgépeket és hordozórakétákat gyárt.



Létrejött a világ egyik legnagyobb hadiipari cége

2019.JUNIUS 10 vasarnapi igen fris infó !

a JEHOVA SZEKTA pedig RÉSZVÉNYEKET VÁSÁROLT a Raytheon-ban és az United Technologies vállalatban!

tehát JOGILAG TULAJDONOS viszony !



24.hu/fn/gazdasag/2019/06/10/hadiipar-usa-raytheon-united-technologies/?fbclid=IwAR01shiTO_0E8IeWdFe5ZkBQBFTuJtLD3gi_ZwWCdtD


ZYlRnEqTdy-ad4Ls


és hazudoznak össze vissza szeretetről !



Őrtorony JEHOVA INGATLAN BIRODALMAK országonként !


lefele görgetve egymás után előjönnek tömegével


google.com/maps/contrib/109199534055518218670/photos/@12.9954952,47.6173263,3z/data=!4m3!8m2!3m1!1e1


a szegénységet fogadók nagyon rászorulnak!


a világ végének közeledni kell, gyűjteni kell a milliárdokat !!!


ezt sugalják sorban az ingatlan birodalmak.


közben meg "butítani kell az embereket" az ellenkezőjéről mert nekik jár az elismerés a HIT.


mert Ők termelik ki, NEKÜNK TULAJDONOSOKNAK ,amihez nekik semmi de semmi közük.


hála neked jehova!


ez így a jó ugye ?!



tehát ENNYI KÖZÜK VAN JÉZUSHOZ ! A PÉNZ !!!


EZÉRT SINCS FELELŐS SZEMÉLY ! mert ez egy VÁLLALKOZÁS akinek DOLGOZNAK AZ INGYENES TAGOK !


zártkörü részvénytársaság ahol a TAG TULAJDONOSOK KÖZÜL EGY SEM HÜLYE HOGY MAJD A SZINPADON TÁNCOL ,

inkább FIZET HOGY TÁNCOLJANAK a fizetett megbízott bohocok a VÉNEKBŐL ÁLLÓ TANÁCS TAGJAIKÉNT hogy csak őket ismerjék!


a buta tömeg pedig termelje NEKIK ÉVENTE A DOLLÁR MILLIÁRDOKAT PROFITKÉNT ÉVTIZEDEK ÓTA FOLYAMATOSAN !


ennél jobb vállalkozás nincs !

2019. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló, aki a 6. kommentet írtad!


Köszönöm a fáradozásod, hát mit mondja, látszik hogy eléggé képben vagy.


Én ezen a területen egyáltalán nem vagyok járatos,

de vannak vallások (de nyugodtan nevezhetnénk őket egyszerűbben modern kori pénzszivattyú rendszereknek) melyekben már az vagyok, és az az igazság, hogy a klasszikus értelemben vett nagy vallások mellett a kisebb,

vagy újabb irányzatoknál kirajzolódik egyfajta mintázat.

EZ A PÉNZSZERZÉS, és nem számítanak az eszközök.


Megtűri a politika, mert megéri őket nem piszkálni, hiszen hálából minden szemét behunyó zsebébe visszacsurgatnak a búsás haszonból.


A recept egyszerű, legyen minél többféle csomagolás, ki erre, ki arra harap majd rá és mellesleg remekül rásegít az oszd meg és uralkodj elvre.

2019. aug. 25. 19:13
 8/8 A kérdező kommentje:

semmi, csak az egyik mondatom fentebb lehet hogy kissé zagyva, ezt írtam az alvilágról:

Egymást - maffiafők által - szándékosan nem ismerik


és valójában "maffiafőnök" akart lenni, hogy az manipulálja a szálakat, csak beragadt néhány billentyű

2019. aug. 28. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!