Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AHS 8. Évadban miért viselkedn...

AHS 8. Évadban miért viselkednek úgy mintha 3 karaktert nem ugyan az a személy játszana?

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a karakter nem ugyanaz, és csak ez száímt. A sorozat egy saját univerzumban játszódik saját törvényekkel. Attól, hogy a mi világunkban ugyanaz a színész formálja meg a karaktert, a sorozat világában azok teljesen független személyeknek számítanak.
2019. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ezt jo tudni.Mert nekem a sorozat nezese alapjan ez nem jott at.Csak neztem hogy mi a fsz az elobb meg teljesen mas karakter volt ez meg az.
2019. jún. 20. 22:18
 3/4 anonim válasza:
100%

Pedig az Ahs ettől emelkedik ki a legtöbb sorozat közül.

Egyszerűen hihetetlen azt látni, hogy hogyan alakít egy személy 2-3-4 karaktert is egy évadban. Gondolj csak bele milyen nehéz lehet valaki bőrébe bújni több hónapig egy szerep kedvéért. Na ők több karakter is életre keltenek és nagyon tehetséges színészek lévén teljesen bele is élik magukat a szerepbe. Nézd meg az összes évadot az elejétől. Nem fogod megbánni

2019. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elejetol nezem az osszeset.Elsot imadtam utana nekem csokkent a szinvonal elegge.Csak ebben a 8. Evadban tunik fel higy egy szinesz tobb karakter alakit
2019. jún. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!