Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tetoválás bálványimádás?

Tetoválás bálványimádás?

Figyelt kérdés

Ha jol tudom,Isten szemében ha valaki keresztet hord az bálványimádás..vagy rosszul tudom?

Es mi van a tetovassal?



2019. aug. 27. 21:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Van akinek jól áll, viszont rajtam biztos nem lesz soha semmi ilyen firka, fém vagy mesterséges elváltoztatás.
2019. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Isten egy primitív hisztis kretén, aki alaovető szociális morállal sem rendelkezik.

A kérdésed leírhatatlanul istenkáromló.

2019. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%

A test a Szentlélek temploma. Mivel bűn minden olyan dolgot használni ami a testnek nem jó ( pl : cigi, drog stb ) , így a tetko sem jo hisz nézz utána, egyetlen egy pozitív hatása sincsen amitől a test fejlődni tudna. Szerintem attól hogy pl Pistikenek nem lett semmi baja a tetkotol ( egyelőre) , az még nem biztos hogy másnak is ugyanúgy fog reagálni a szervezete. Szerintem ér minket elég kàros hatás ( pl azt sem tudjuk pontosan mit eszünk , szennyezett a levegő stb ) , emiatt nem kellene még egy lapáttal rátenni.

Ez csak az én véleményem volt , úgy teszel ahogy jónak látod! :)

2019. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
21%

Butasag es csunya


Jehova Tanui azert nem ugyanazok mint a keresztenyek

2019. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Ha Isten hivo vagy akkor nem Teremtodnek tartod Istent? Miert nem szulettel tetovalassal?

milyen gyakorlati celja van ami helyes, Istennek tetszo?

Istennekntetszene?

2019. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A hajfestés is ugyanez. Miért nem visel minden nő talpig érő hajat a saját hajszínében, ahogy Isten teremtette?
2019. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Se a kereszt viselése,se a tetko nem bálványimádás.
2019. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#13

"A test a Szentlélek temploma. Mivel bűn minden olyan dolgot használni ami a testnek nem jó ( pl : cigi, drog stb ) , így a tetko sem jo hisz nézz utána, egyetlen egy pozitív hatása sincsen amitől a test fejlődni tudna."


Nem kell neki fejlődnie tőle, a házad, autód sem fejlődik attól, hogy díszíted valamilyen motívummal, mégis megteszed és megteszik sokan. Miért ne díszíthetnéd a testedet is a saját ízlésed szerint? Mint ahogyan teszik azt rengetegen fülbevalóval, piercinggel, nyaklánccal, karórával, gyűrűvel, satöbbivel.

2019. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

"Tetoválás bálványimádás?"

Ezt neked kell tudni, hogy miért rakod fel magadra. Ha a lelkiismereted furdal, akkor semmiképpen ne csináld.

Mindenesetre ez testi dolog, szóval ellenőrizd magad. Egy kemény eledelen élő hívőt nem érdekli a tetoválás. De majd rájössz magadtól is, ha haladsz előre a megszentelődésben

2019. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Bocsánat, lehet hogy nem a legmegfelelőbb szóval írtam!

Úgy értettem hogy a tetoválás nem olyan mint pl egy alma , hogy megeszed és ezáltal a szervezetedbe vitamin jut , aminek jótékony hatása van. A tetovalastól bőrrákot lehet kapni, begyulladhat stb...

Mindenki úgy tesz ahogy jónak látja!

2019. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!