Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek "ciki" 6 év után...

Szerintetek "ciki" 6 év után újra templomba menni?

Figyelt kérdés
6 éve konfirmáltam a nálunk lévő templomba és azóta nem is mentünk többet sőt már nem is fizetjük az egyház pénzt vagy micsodát. Úgy érzem templomba kell mennem lelkileg most nagyon kimerültem jól esne vasárnaponként oda járni.De nem ismerek ott senkit csak a lelkészt és ő biztos felismerne nem lenne "ciki" ilyen hosszú idő után visszamenni oda egyedül? Ne haragudjatok emiatt a buta kérdés miatt de szorongásos betegségem van és képes vagyok a bolhából is elefántot csinálni.

2019. szept. 10. 20:05
1 2
 11/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
cuki
2019. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem ciki.A lelkesz is orul majd ha mesz mert jobb kesobb mint soha.Es ne szorong olvasd el a tekozlo fiu esetet, no meg ott vannak Jezus szavai a jo pasztorrol.
2019. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik szorosan ide, de mivel megemlítetted, hogy nem fizettek egyházi hozzájárulást, ez esetleg akkor lesz gond, ha temetést szeretnétek kérni az adott egyháztól. Akkor lehet, hogy egyben kell fizetni egy nagyobb összeget.
2019. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!