Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ciki ma templomba járni...

Miért ciki ma templomba járni egy tizen-huszon-harmincas embernek?

Figyelt kérdés
Minden vasárnap templomba járok, ezért sokan kiröhögnek, hogy régimódi vagyok, meg mennyire visszamaradott, meg még persze jobbikos is. Titeket szekálnak emiatt barátaitok, ismerőseitek? 27/F
2013. dec. 2. 12:13
1 2
 1/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Már mért lenne ciki? Egyáltalán nem az!
2013. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi ciki
2013. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fél tízkor kezdődik a mise, ekkor az ismerőseim nagy része még alszik, mivel szombat este jól berúgott valamelyik szórakozóhelyen.
2013. dec. 2. 12:21
 4/15 Grielean ***** válasza:
100%
Annak a fejével van ciki, aki emiatt megszól másokat...
2013. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy érzed,hogy neked ez fontos,akkor

miért ne járnál- a másikat ez miért "zavarja"?

2013. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább imádkozni jártam templomba

Meg mert ott olyan jó csönd van-

2013. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, csak szokatlan. A mai fiatalabb korosztály nem igazán jár, de nincs azzal semmi gond, ha te igen. normális ember felfogja az ilyesmit.
2013. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! Én is járok, bár attól függetlenül nekem is vannak ismerőseim akik emiatt gúnyolnak,de az ilyen emberek ezt úgysem értik meg.35/N
2013. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak nincs már közösség.
2013. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik templomba jársz, de egy nagyobb közösséget nézve, mint például a miénk (gödöllői), ott a miséken 4-5 százan vagyunk és merem állítani, hogy a harmada tízen-húszon éves, a harmincasokról ne is beszéljünk. Szóval átlagosan elég sok fiatal jár misére. Aki meg ezt régimódinak tartja meg cikinek, hát az a ciki. A jobbikos beszóláshoz meg inkább nem fűzök semmit. Ne haragudj, de elég tudatlanok és primitívek ezek az emberek.Egyik füleden be,a másikon ki. Nem tudom kinek mi válik inkább hasznára? A miséken való részvétel, vagy a piálás és a másnapi másnaposság kialvása?
2013. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!