Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent az, hogy adjam át...

Mit jelent az, hogy adjam át betegségemet Istennek?

Figyelt kérdés

A templomban hallottam ezt.Illetve ezeket:


Ne saját erőmből küzdjek tovább hanem adjam át neki.

Ha hiszek benne,csak ő képes megszabadítani mentális betegségemtől és gyógyszer függőségemtől.


Ezeket a tanácsokat nem értem.

Hogyan értelmezzem ezt?


Örülnék ha saját gondolatokkal és nem Bibliából származó igékkel segítenétek.


2019. szept. 19. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Jobban jársz, ha saját gondolatok helyett Igékkel jövünk...


Megkérdezhetem, h hívő vagy? Újjászülettél Jézusban?

2019. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Azt jelenti, h ha átadod megkönnyebbülsz, mert Rá bízod teljes mértékben magadat. Az Ő akaratában hiszel. Ő majd tudja hogyan terelgessen. Jobbulást!
2019. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként szívesen segítek énis, ha gondolod.
2019. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen templomban hallottad? Protestáns, katolikus vagy egyéb?

Miért szedsz gyógyszert? Mi lenne, ha nem szednéd?

2019. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Hát sokféleképpen fogalmazhatok, a legegyszerűbb talán: azt jelenti, hogy halovány fogalma sincs, mit kéne tenni, tehát előad egy homályos mesét, aminek a lényege, bárhogy is magyarázod, mindenre azt válaszolhatja, ugye megmondtam (pedig dehogy).

Vagyis arról van szó, ha valódi (zavaró) problémád van, a megfelelő szakemberhez kell mindig fordulni, különben többnyire nagyon rosszul jársz. Ha hitbéli problémád van, fordulj a paphoz. Ha testi problémád van, fordulj orvoshoz. Ha mentális problémád van ,fordulj pszichiáterhez. Ha ereszt a csap, hívj vízvezetékszerelőt.

Ám mindig vedd számításba, hogy mindenütt sok a sarlatán. Ezért légy kellően kritikus.

2019. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy fordulj hozzá, kérd meg őt, hogy támogasson a betegségben. Aztán majd ő eldönti, hogy támogat-e.
2019. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!