Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy kell megtérni?

Hogy kell megtérni?

Figyelt kérdés
Én szeretném, de nem megy.
2019. okt. 7. 21:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem "kell". Főleg annak fényében, hogy nem megy. Ne erőltesd -kinek jó az? Ugye nem akarsz képmutató lenni?
2019. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz hinni és elfogadni,akkor sehogy,mert erre nincs recept,hogy ha elég jól összeszorítod a farpofád,akkor sok veríték után hívő,megtért ember leszel. Ez nem jön csak úgy ráolvasással,parancsra,erőlködve. Én már csak tudom,egy jódarabig azt hittem,meg vagyok térve,de rájöttem,hogy én is csak erőltetni akartam egy olyan dolgot,ami nem volt.

Ahhoz tudnám ezt hasonlítani,mikor valakit nagyon nem kedvelsz és azt kérdezed,hogy tudnád szeretni. Magától esetleg kialakulhat,de csak mert a tükör előtt elmondod 3x,hogy mostantól szeretni fogod,nem sikerül. Na valami ilyesmi a megtérés is.

2019. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!