Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bejött egy sátánista a templom...

Bejött egy sátánista a templomba és azt mondta hogy a kereszténység nemsokár eltűnik, azóta gyengének érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy érdekes,hogy csak én kaptam meg a 0%-os kitüntetést,még az sincs ennyire lehúzva,aki egyet is értett a sátánistával. Azt azért elárulhatná valaki,hogy mitől rosszabb,vagy haszontalanabb az én kommentem annál,aki látva,hogy szarul esett neki,még itt is leírja ugyanazt? Nem rosszindulatból írtam,de nem kellene,hogy ennyire gyenge legyen. És ezt se én mondom rá,hanem ő írja magáról.
2019. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Én mondjuk nem pontoztalak, de szerintem az ellenvéleménynek is megvan a maga kulturált formája. S nem az, hogy megzavarja valaki a misét vagy istentiszteletet a baromságaival. Persze azt is értem, hogy a kérdezőnek se kéne ennyire szívbajosnak lennie.

2019. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Félig igaza volt, De nem azért mert Sátán olyan aranyos ügyes, szép, és okos. Ő is ismeri a jövőt, amit Isten tenni fog, és bár féligazságokat mond, attól nem válik kedves személyiséggé.

Isten azzal fogja büntetni a nevére hivatkozók némelyikéthogy megszünteti a vallásokat, még pedig a mostani politikai szeretőjük közreműködésével.

2019. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

"Ő is ismeri a jövőt, amit Isten tenni fog, és bár féligazságokat mond, attól nem válik kedves személyiséggé."


Annyira ismeri a Sátán jövőt, amennyire az a dolgok beállított, teremtett természetéből megjósolható. De az emberek, és Isten szabad döntéseit nem ismeri, csak Isten maga.

2019. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
Sátán is ismeri a Bibliát, hiszen érvelt Jézusnak is. Tehát, ha mindent nem is, de tudja, milye jövő lesz bizonyos területeken, hiszen irva van.
2019. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Kamuszagot sodor a szél...
2019. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Lux morulus ***** válasza:

Tényleg kamu szaga van.😀

Véletlenül nem muszlim volt a csávó?🤣

2019. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!