Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van aki úgy és csak akkor...

Van aki úgy és csak akkor tudott véglegesen leszokni a dohányzásról, amikor átadta az életét Jézus Krisztusnak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves # 10/10 Igen értem amit mondasz, azzal a különbséggel, hogy a kérdező úgy kérdezte aki átadta az életét Jézus Krisztusnak, nem pedig úgy, hogy akit az akarata ellenére megkereszteltek.

Kettő, idéznélek: "A dohányzási szokásaira ez szerintem semmilyen hatással se lesz." - Mivel feltette a kérdező ezt a kérdést úgy látszik mégis csak van akiknek az életére és dohányzási szokásaira hatással van :)

2019. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem nelkule is sikerult.
2019. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%

Kaptam ezzel a témával kapcsolatosan egy privát üzenetet ami azt sugalja, hogy mivel én megtérésem után több évvel szoktam le, a kérdésben pedig „amikor átadta az életét Jézus Krisztusnak?” szerepel, nem helyénvaló a válaszom.

Mivel privátban válaszolni az üzenet írójának nem lehet, és amúgy is ez egy fontos dolog engedelmeddel itt válaszolok,

A megtérés pillanatában is következnek csodák, de az életünk átadása az egy folyamat, Isten egy életen át formál minket.

2019. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!