Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek Info Bubbler...

1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10: Források nélkül ez az ógörög levezetés nem sokat ér.
2020. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9: Azt mondta, nem zsidó, és néha eléggé lekezelően beszél az úgynevezett zsidókról/kazárokról, vö.: a kazár maffiás (ma már talán törölt) kisfilm közzétételét, amelyhez van egy saját válaszvideója, az fellelhető.
2020. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nézzétek csak ebben a videóban hogyan beszél a Megváltóról!

https://www.youtube.com/watch?v=VsgS5ZeUCfk

8:34-től "a keresztény Jézus Krisztus azonos az ellenséggel.."

" Ki a hazug, ha nem az, a ki tagadja hogy a Jézus a Krisztus? "

1 János 2:22

Az ördög a részletekben rejlik.

2020. dec. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy vagy keresztény Jézus Krisztus van, vagy semmilyen. Yahusach Hamassiach néven sem más, mint aki volt. Hisz pont a zsidó farizeusok ítélték (adtak) halálra. Sok tévelygése van, autodidakta módon nem lehet a teológiát megérteni (sem a jogot, sem az orvoslast, sem a filozófiát), viszont a Satannal sokat foglalkozik. Sok katolikus pap hallgat róla. Pedig a Satan igen erőben van...
2020. dec. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kőhalmi lilla válasza:

Ami a nevet illeti;

Róma 10:13,14

"Mindenki,aki segítségül hívja a nevét,megtartatik.

Mimódon hívják segítségül azt,akiben nem hisznek? És mimódon hisznek abban,akiről nem hallottak? Mimódon hallanak pedig prédikáló nélkül?"...

YHWH (Yod,Hey,WaW,Hey) YAHUWAH

János14:14 "Ha valamit kértek az én NEVEMBEN,én megcselekszem azt."

(Yod,Hey,WaW,Shin,Ayin)

Yah'shua

Tehát igenis használni kell!

Gondolkozz egy picit.Az én nevem se lehetne pontosan leírni héberül,se kínaiul.Jól néznék ki,ha akkor azok nem szólítanának sehogy! Az lenne már csak a tiszteletlenség.

Nekem volt kínai főnököm,úgy ahogyan,de kimondta.Minden éremnek két oldala van.

Aki csak az egyiket vizsgálja meg,azt könnyű becsapni.

2021. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves Lilla.

"Sokan jönnek az én nevemben" Nem igazán jöttek még sokan ezzel a névvel amit te írtál,és amit IB fúj állandóan.Ezek csak betűk!(amik akár ölhetnek is,ahogyan Pál írta).Miért kellene ezt használnom nekem vagy bárki másnak,aki az Isten Fiát követi?

Te is gondolkozz és ne csak picit.Ez a szigorúan vett néven nevezgetés elég földi,testi,majdnem felér a szobor állítással.Egyedül a szellemiség fontos,ezt kellene megérteni.

2021. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
tanácsos kivonni az érzelmeket és az érzelemalapú elemezgetéseket, és csak a mondanivalóra figyelni. az emberek 99%-a teljesen elfogult, ezért van ennyi félreértés. kit érdekel, ha nevet, vagy ilyen vagy olyan a hangja, kalapja van vagy nincs, szép vagy csúnya, öreg vagy fiatal: amit mond, az a lényeg. a világ be van skatulyázva: zsidó, keresztény stb, pedig ezek emberi megjelölések. az Írás egyetemes, személytelen ilyen szempontból. ezért van a nagy tévedés h jaj én keresztény vagyok és elhatárolódom. lemarad a lényegről, mert elzárkózik még a mérlegeléséről is. Én teljesen egyetértek vele mindenben. Ami nehézséget okoz a mai napig az hogy Istennek neve van, és azt kell mondogatni. A Jézust is megszoktuk, akadályoz az imában ha folyton Jeshuára, Jahushára kell fókuszálni. Az kicsit meredek volt hogy szerinte Jézus elsőszülött Fiú (nem egyszülött), hisz angyal, küldött, Ő vezette át a zsidókat az Igéret Földjére más alakban. A szombat megtartása is nehéz mert ott lavíroz az ember az Írás (Torah) és a Talmud között:hideg ételt egyél vagy indítsd be a sparheltet? merthát semminek nem szabad "dolgoznia", eseménynek nem szabad lennie (megzavarná a nyugalmat, a figyelmet). Aki megismeri hogy a világunkat a kezdetektől milyen erők irányítják, tegye fel a kérdést hogy hogyan virágozhat a kereszténység. mert a Sátán irányítja a legelejétől. az a Jézus Krisztus, aki ellopja az Atyá elől a dicsőséget és magát ünnepelteti a több milliárd bolonddal, mint Isten, az vajon kicsoda?
2021. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!