Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt Szcientológusok?...

Vannak itt Szcientológusok? Mióta vagytok az egyház tagjai, hogyan ismertétek meg?

Figyelt kérdés

#szcientológia #Wise #Magyarországi Szcientológia Egyház #Szcientológus Vállalkozások Nemzetközi Intézete
2019. okt. 25. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nincsenek az oldalon szcientológusok.
2019. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Sokan már eljutottak a csúcsra: elolvasták a Xenu történetet, és a tudás birtokában elhagyták a Naprendszerünket.:)
2019. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%

Nem kell keresni, a Szcientológia megtalál ha fogékony vagy az agymosásukra. Ajánlom figyelmedbe ezt a filmet:

[link]

2019. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
95%

Mi a f@$Znak kellenek ide szcientuológusok?

Szar ez az egész kitaláció és az emberek megtévesztése... Hagyd abba!!!

Állj be pl. reformátusnak vagy baptistának vagy adventistának vagy evangélikusnak! Annak legalább van valami értelme is, és nem fognak be, a lelkiismereted dönt... Válaszd ezt!

2019. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kamikaze0521 válasza:
93%
Csatlakozom az előttem szólóhoz... Vagy a Pünkösdiekhez!
2019. okt. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Aranypanda ***** válasza:

Lenkei Gábor doktor, ő egy szcientológus. Sok videója van a YouTube-on. Igazi bunkó stílusban beszél.

A közelemben is vannak szcientológusok, coachingnak álcázva. Szuper autókon járnak, alig dolgoznak. Irigylem őket.

Az elektromos műszerükkel is próbálkoztak. Direkt nem gondoltam semmi rosszra, amikor kellett volna, a mutató mégis lement. Szóval átverés akart lenni.

2019. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Meg gimiben kezembe kerult a Dianetika konyv. A varosi konyvtarban az osszes vallasrol olvasgattam konyveket es a szcientologia fogott meg. Az Egyhazba nem leptem be ( nem vagyok annyira jomodu es dolgozni sem akarok a tudasert) viszont par konyvuket olvastam es amugy nagyon szimpatikusak, meg egyet is ertek azzal h semmi sincs ingyen, dehat na.
2019. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szoval amugy nagyon tetszik , es amiket eddig tanultam toluk, az mind hasznomra valt. Vannak olyan tudas anyagok, amiket elcsiptem toluk ingyen es mind a mai napig hasznalom ezeket a modszereket, szoval nincs kizarva, h egyszer besetalok hozzajuk, plane h egy sarokra lakom a szekhazuktol.

Bar nem annyira baratsagosak am, egyszer seta kozben lefotoztam a bejarati ajtajukon levo telefonszamot, - masnapra eltunt. Pedig csak egy ovatos ismerkedes volt a celom.

2019. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Bar nem annyira baratsagosak am, egyszer seta kozben lefotoztam a bejarati ajtajukon levo telefonszamot, - masnapra eltunt."

Tévedsz, óvatosak próbálnak lenni, nem barátságtalanok. Sajnos az utóbbi időben üldözik a Szcientológiai Egyházat Magyarországon, tavaly például a NAV zárolta a székházukat. Sajnos az országban mindenkit szabadon üldözhetnek, aki nem keresztény vallású. A jogvédő szervezetek pedig nem állnak ki a szcientológusok mellett. Nehéz idők ezek.

2019. nov. 11. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom, sajnos lattam😔

Ott lakom par sarokra toluk.

2019. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!