Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szentlélek helyett egy...

A szentlélek helyett egy démont sikerült megidézni? Vagy ezek a hitgyülisek ennyire remek színészek? Jógával melyik démont tudom megidézni?

Figyelt kérdés
[link]

2019. nov. 27. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Az a vicc, hogy a hitgyüliseket mondjátok agymosott birkáknak, de a túloldal is épp ugyanilyen. Itt van ez a jóga sztori, se előtte se ezután nem volt és lesz téma, de most épp arra bégettek, amire mutatják.

Tapsold meg magad, hogy felülsz ilyen piti mesterséges uszításoknak, és tolod az utálatkeltés szekerét.

2019. nov. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

A Hit-Gyülis videóhoz, nem szólnék hozzá, több ilyen videót láttam, más gyülikben is volt hasonló, volt amit személyesen láttam, hogy a mellettünk ülő elkezdett rángatozni...


Hogy ez Biblikus-e azt nem tudom, inkább nem mondok se igent, se nemet, mert nem az én jogom, hogy bármiről is ítélkeznem.


Rengeteg vidám vasárnapot néztem, de Hit Gyülis nem vagyok, de a jóga témában is egyet tudok érteni Sándorral.


A jogában nem csak a mozgás számít, hanem a spirituális vonala, ha kivesszük a spirituális cuccot belőle, akkor az manuálterápia, vagy csak sima testmozgás.


Nem a gyakorlatsorral lenne a gond, hanem ami mögötte van.

2019. nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Húú,imádom,amilyen elégedett vigyorral sétálgat az állatkertje közepén. Senki nem látja az arcán azt a creepy mosolyt? Hát tök bizalomgerjesztő...
2019. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

# 1


Viszont ami a videóban zajlik,az sokkal rosszabb még az utálatkeltésnél is. Az ellen nem szólalsz fel? Hidd el,nem a jóga itt a lényeg,de nézd már meg ezt a tébolydát! Tök mind1,hogy jóga,vagy bármi,ezeknek nincs joga pálcát törni más emberek felett és démonizáltnak nevezni másokat. Tényleg,ha már itt tartunk,az nem gyűlöletkeltés? A kettős mérce megy látom neked is.

2019. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Egyrészt azért szerintem nem ez jellemzi a hitgyülit ez egy kiragadott kis részlet valamikor az őskorból. Másrészt az egyik vallás főmajma elkezdte azt mondani, hogy a másik vallás gyakorlata nem helyes. HŰŰŰHAAA! Ki hallott még ilyet! Abszolút nem jellemző ez az emberekre, hogy más tőlük idegen szokásokat gyakorlatokat kritizáljanak. Vallásokban elő sem szokott fordulni egyáltalán, kivéve Németh Sándort és a hitgyülit.
2019. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld nehogy megidèzd Soros Györgyöt.
2019. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!