Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te konkrétan hogyan szoktál...

Te konkrétan hogyan szoktál imádkozni?

Figyelt kérdés
Köszi!

2019. dec. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Az ima, tisztelet teljes beszélgetés, Istennel.

Jézus adott egy irányvonalat, fontossági sorrendként.

ennek megfelelően, amikor beszélgetni szeretnék Vele, akkor megszólitom, és kifejezem hálámat, köszönetemet, értékelésemet, a Tetetiért, és ezekután jönnek e személyes kérések, vagy kérések amire választ várunk. Elmondhatom a bánatomat, örömömet. S a végén Jézus Krisztus közbenjárása által kérem a meghalgatás.

2019. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
IMÁDkozáskor mindent és mindenkit imádok
2019. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Én kb, mint 2#. A saját elmém formájában és szintjén, egy leírhatatlanul érzelmes, mély, spirituális, testvéries nézőpontú imádatot élek meg minden felé.
2019. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
1# sajnos, neked még mindig nem közbenjáród Jézus az őrtorony szerint, tanú. Részvétem.
2019. dec. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2%

Az imádság nem beszélgetés istennel, hanem a hívők magukban motyogása.


Egy beszélgetés úgy néz ki, hogy ha én szólok Kiss Pistához, ő válaszol nekem.


Isten nem válaszol, még csak meg sem szólal, ezért a kereszténység ezoterikus módon elspiritualizálják, isten válaszàt. Különböző élethelyzetekbe magyarázzák bele Istent. Pl. "Megtaláltam egy régóta keresett ruhámat" = isten válasza


Nevetséges, hogy a Biblia szerint isten többször a szó szoros értelmében beszélt. Ábrahámhoz, Mózeshez, Jeremiáshoz, Illéshez, Jákóbhoz stb... úgy beszélt mint ahogy Kiss Pista beszélne hozzám. Semmi humbug, belemagyarázás, hanem kinyitotta a száját, és szavakat mondott nekik.


Nevetsétes az egész. Kb. 2000 éve hülyítik a keresztények az embereket egy olyan hittel, amit még az ősatyák sem gyakoroltak a leítások szerint.

2019. dec. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2%

Én így imádkozok:


Szenteltessék meg az én nevem, jöjjön el az én országom, legyen meg az én akaratom a mennyben, a földön és a pokolban is, most és mindörökké ámen

2019. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elmondom a Miatyánkot utána hálát adok az életemért és az élet apró örömeiért aztán ha úgy van kérek valamit pl vigyázzon a szeretteimre.
2019. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!