Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagy bajban vagyok, nagyon...

Nagy bajban vagyok, nagyon szenvedek, van vki aki imádkozna értem, vagy hol találhatnék embereket akik tudnának imádkozni értem?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádkoztam Érted
2019. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pelgrim ***** válasza:
56%

Ne vedd hajlíthatatlan kőszívűségnek, de valójában csak te tudsz segíteni magadon, egy hálás lelkiállapotban, bízva, hogy szenvedésed hamarosan elmúlik, vedd tudomásul, hogy Isten, aki jelen van benned, keze alá vette az ügyet. Hála és bizalom a bennünk élő Isten iránt az, ami a jólét kincstárát minden tekintetben nyitja meg nekünk.


„Segíts magadonm az Isten is megsegít!”

2019. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívesen imádkozom érted, ha szeretnéd. Téged amúgy mi gátol meg abban, hogy megtedd?
2019. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Irhatok privit azoknak akik imadkoznanak ertem?

En is imadkoztam de sajnos mar nagyon regota nem javult az allapotom.

Most kb.1oraja.jobban vagyok, lehet segitett az h ti akik elottem irtatok imadkoztatok ertem.

Regota, sok honapja kezelik a fogaim , a penzem is elfogyott, minden oldalrol faj, fent lent jobb bal oldalon. A dokiknal mindig kell varjak kb.1hetet hiaba tobb fogam faj.

Nem tudom Isten szeret-e engem., sokszor megkerdeztem, kertem h segitsen , en megprobalok minden tolem tehetot megtenni, pluszba is fizettem mar a dokinak, de annyira csalodott vagyok , nem tudom mit tegyek , nem tudom hogy imadkozzak, nem tudom hogy fogadjam el a gyogyulast, nem tudom mit kell tennem.

Tudom mindenkinek megkell bocsajtanom, nemis haragszom senkire, mindenkivel bekessegben vagyok-legalabbis remélem es akkor meghallgatasra talalnak imaink.

Es igen tudom hogy Jezus neveben kell kerni, ezt is igy kertem.


Bevallom szükségem lenne vkire aki segítene..

(Debreceni vagyok)

2019. okt. 3. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz.
2019. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan küldhetsz privátot
2019. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés: mióta és milyen fájdalomcsillapítókat szedsz?
2019. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen bajban vagy? Az ima nem fog segíteni.
2019. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!