Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sok embernek a földi élet...

Sok embernek a földi élet teher, azt hiszitek őket érdekli a végítélet utáni örök megsemmisülésük és mi lesz a sok értelmi fogyatékossal akik nem tudnak dönteni semmiben, ebben az életben nem tudnak Jézus mellet dönteni mi lészen a sorsuk?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 14:43
 1/10 Wesler ***** válasza:
60%
Mivel Isten maga igazságos és az ítélet is igazságos lesz a biblia alapján, így azokat akik nem elszámoltathatók valamiben értelemszerüen nem lesznek felelősségre vonva azért amiben nem tudtak dönteni, vagy amiről esetleg életükben nem hallottak volna. Ahogy én a Bibliát értem és elég sok vers is arra alapoz, hogy Isten nem akarja, hogy elvesszen az ember így ők alapesetben mennek a mennybe.
2019. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy nem érdekli őket, pedig kellene. Isten nem igért Sátán világában a hűségeseknek gazdagságot, kényelmes életet. De azt igen, hogy segit nekik ezt a terhet viselni, vagy együtt élni vele, hogy kitartsanak.


Azok az emberek akik elméjük miatt betegek, nem fognak itélet alá esni, igazságtalanság lenne Isten részéről. Ők meggyógyulnak, és ebben az álaptoban lesz lehetőségük bizonyitani az ezeréves uralom alatt.

2019. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa."
2019. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A bibliában isten rengetek embert megölt kezdve az özönvízzel, meg az újszülött ártatlan egyiptomi gyerekekkel és még sorolhatnám. Ha tudod hogy van isten de mégsem hiszel benne a pokolba kerülsz. A fogyatékosok mindenképp a menybe kerülnek mégis szarnak az egészre szóval kérdéses. Szerintem sehova :P
2019. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Legalább őket nem tudják megszólítani Jehova Tanúi.
2019. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
28%
eltukben es holtukban is Karhozatra teremtettek
2019. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A 6. Hozzászólónak itézett kérdés:

Ugye te troll vagy?

2019. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mind tanul. Tovább fogják folytatni. Mindenki, nem csak ez említettek.
2019. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KZitus ***** válasza:

Szia

Valóban sok embernek teher az élet De vajon miért éreznek így? Valószínüleg erre minden így érző ember, más és más választ adna. Lehetegyáltalán nem gondolnak azörök megsemmisülésre,hiszennekik MOST rossz!

Volt idő, amikor én is tehernek éreztem az életet. Sőt úgy éreztem,belekényszerítettek, amit én soha nem akartam! De egy idő után elkezdtem keresni az élet értelmét.megtaláltam! Azóta van értelme és célja az életemnek :-)

Értelmi fogyatékosok.

Isten figyelmet fordít rájuk, hiszen már a mózesi törvény is védte őket. Nem ír arról a Biblia, hogy mi történik az így élő emberekkel pl. az ítélet napon. De mivel Isten igazságossága tökéletes, ezért biztosan van terve a megmentésükre, hiszen önhibájukon kívül születtek így. Akik az emberi történelmünk alatt meghaltak, azok majd feltámadnak a Cselekedetek 24:15 verse szerint,és egészséges testet kapnak Krisztustól, akkor majd eldönthetik akarnak-e Krisztus Kiráyságában élni?

2019. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 világvége1 ***** válasza:
Attól függ, mennyire értelmi fogyatékos valaki. Ha csak annyira, hogy kap szellemet (ehhez egy egyéves gyerek szintjén kell lenni), akkor mint bárki más, ha jó, a mennybe, ha gonosz a pokolba megy. Nem a kereszténység az igaz hit.
2020. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!