Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények hallgathatnak...

Keresztények hallgathatnak Myrath vagy más arab stílusú rock zenéket?

Figyelt kérdés

2019. dec. 13. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem az én stílusom, szóval nem hallgatok. Ettől még hallgathat más. A zene egyéni ízlés kérdése keresztények számára is. Nyilván ha egy zene istenkáromló, vagy más hasonló szövege van, akkor nem hallgatja egy keresztény ember, de egyebet miért ne hallgathatna?
2019. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem is értem most szerinted azért nem szabadna hallgatnia a keresztények arab rockot mert rock zene vagy pedig azért mert arab? :D Egyikkel sincs semmi baj.
2019. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Vannak arab keresztények is ;)
2019. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Höhöhö, Lucius Vorenusnak igaza van.
2019. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne hallgathatnának?

Osztom az első és a második válaszoló véleményét, nem is értem a kérdés lényegét.

Most hallgatom a MYRATH "BELIEVER" c. számát, én semmi extrát nem látok benne. Nem értem ezen mi a kérdés. Azt hiszed a keresztények nem hallgathatnak arabok által előadott zenét? Megnyugtatlak, mindenki azt hallgat, amit akar. Max. vannak olyan zenék, amiket egy keresztény nagy valószínűséggel már nem fog szívesen hallgatni. (Mert pl.: Nyíltan keresztény vagy Isten ellenes a szövege és ezt az illető megértette és tudatosodott benne)

2019. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Winni Spinzo ***** válasza:
0%
Nem mert elviszi az ördög a lelküket... Fogjad már fel mi az a hiperkocka te suta
2019. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Winni Spinzo ***** válasza:
0%
Gonosz is tudok lenni. Szeretnéd?
2019. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 jdfGabrella ***** válasza:
Igen
2019. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jártas ezzel kapcsolatban, ezért kérdeztem. Akkor igen, keresztény ember hallgathat iszlám rockot.
2019. dec. 14. 11:49
 10/15 Wesler ***** válasza:
Nyugodtan, én is hallgatok BlackSabbathot, Ac/Dc-t és olvasok Lovecraft regényeket, sőt a kedvenceim közé tartoznak a maguk műfajában. Csak ne vonja el Istentől a figyelmed, ennyi. :)
2019. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!