Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézusnak voltak negatív...

Jézusnak voltak negatív megnyilvánulásai, vagy ő egy abszolút pozitív szereplő?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 09:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Az lenne a hivatalos orvosi jelentés, hogy szaga van? Sok betegség okozhat szagot, sőt direkt is csinálhatta. Jézus jó barátjaként bármilyen buliba belement."


Mutass egyetlen egy hivatalos orvosi jelentést abból a korból!

A halál az nem pszichés eredetű!


"Kérdésed az volt, hogy ez a tanítás milyen hatással volt az inkvizícióra."


Igen az volt! De egy konkrét tanítással kapcsolatban volt ez a kérdés nem pedig általánosságban és erre nem válaszoltál még mindig!


"Jézus nem írta le tanításait, amit a sok évvel később emlékezetből leírt, másodkézből ismert tanítás művelt az utókorral, az már jól dokumentált. Istenként ismerte ezeket a következményeket."


Azt írtad hogy gyarló emberek írták le! A gyarló emberek tényleg azt írták volna teljesen maguktól hogy...?

- Idézem: Máté 5:44 Én pedig azt mondom nektek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, akik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, akik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, akik üldöznek titeket,

2019. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

A gyarló emberek írták le az összes jelenleg ismert tanítását. Nem tudom melyik konkrét tanításra gondolsz. Szerintem egyiket sem elsőkézből kaptad.


Engem nem kell győzködni Jézus állitólagos csodáival kapcsolatban. Pontosan az ő egyháza kíván jelenleg is kiemelt szakértői véleményeket, minden csoda kivizsgálására. Bár így is volt pár malőr.

Jézus Istenségéhez képest pitiáner hókusz-pókuszokkal gyűjtötte követőit. Jelenleg is vannak szekták, ahol rögtön gyógyítanak vakokat, bénákat...persze mind beépített ember.

2019. dec. 24. 00:02
 33/36 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"A gyarló emberek írták le az összes jelenleg ismert tanítását. Nem tudom melyik konkrét tanításra gondolsz. Szerintem egyiket sem elsőkézből kaptad."


Nos ha nem vetted észre a kommentemben hogy melyikről van szó akkor inkább hadjuk is. Nem megy ez neked már látom!


"Jézus Istenségéhez képest pitiáner hókusz-pókuszokkal gyűjtötte követőit. Jelenleg is vannak szekták, ahol rögtön gyógyítanak vakokat, bénákat...persze mind beépített ember."


Ó igen ilyen felvételeket én is láttam és csak fogtam a fejemet!

De igazából az a legdöbbenetesebb az egészben hogy nem ismerik fel a "közönség" soraiban ülők hogy valójában miről is van szó!

2019. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#28 Stefán írását lementettem, és köszönet érte.
2019. dec. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

33#


Valójában te nem ismerted fel még mindig, hogy a tanítás amire utalsz, nem Jézusé!

2019. dec. 24. 10:23
 36/36 anonim ***** válasza:
4: Te mekkora hazug vagy!
2020. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!