Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek Donald Trump az...

JdfGabrella kérdése:

Szerintetek Donald Trump az Antikrisztus?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 11:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem, ahhoz már túl idős és túl kevés időt tevékenykedik széles publikumban. De az tényleg igaz, hogy az Antikrisztus már itt van, viszont nem a politikában kell keresni.
2019. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Még nem. De jó úton van afelé. Bár ahhoz is idióta.
2019. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%

Nem, az a macskám. Most is magyaráz valamit azon a hangon, mint amikor az átlagmacska lát egy bogarat vagy madarat. Itt viszont egyik sincs.


------


Egyébként Trump minden, csak nem hülye. Magyarázni nem kezdem el, aki tud gondolkodni, érteni fogja.

2019. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
Mivel az antikrisztus csak egy mese, ezért akárkire mondhatod, hogy ő az. Így Trumpli bá is lehet az antikrisztus, igen! 🙂
2019. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És akkor én ki vagyok?
2019. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lux morulus ***** válasza:
Mi- köznép; gazdag és szegény, bármilyen vallású, és színű- nem látunk bele ebbe. Csak véleményünk/ találgatásunk lehet róla.A jelen világnak, semmi köze a valósághoz.
2019. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Trump csak az eljöveteléért felel állítólag


Közel kelet, kék turbán, mabus (Nostradamus)


Képek alapján inkább az iráni külügyi szóvivő az, abbas muosavi :))) Respektőlenemismerem:)

2020. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kerdezo vagyok es rajottem.hogy a Joe Biden az.
2022. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!