Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a keresztények szilveszter...

Ha a keresztények szilveszter napján hálaadást tartanak azért amit egész évben kaptak Istentől, újév napján meg Jézus körülmetélését, akkor a Jehova tanúi miért ítélik el?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 13:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
#9 en csak azt visszhangoztam amit ok mondanak. tudom, hogy sokat belemagyaraznak, ferditenek, meg nyilvan a sajat forditasu bibliajukat olvassak csak. oda meg kb azt irnak amit akarnak. ja es gyakrak meggondoljak magukat, a sajat korabbi anyagaikat megtagadjak, apostate literature-kent kezelik (ezt nem tudom hogy mondanak magyarul, bocsi).
2020. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
amugy imadom, hogy 21% SOHA nem reagal arra amit en mondok :D
2020. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
apostate literature- mondjuk pl. eretnek
2020. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
21% nem reagál mert értem imadkozik...
2020. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Természetesen nem egy férfi előtt, mert akkor a mágia nem hat :)
2020. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Letargia


16 :57 ezt a válaszodat nem értem ha neme szól ha nem))

2020. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Arra írtam, hogy természetesen nem férfi előtt imádkozik érted a tanú nő, aki említve van, mert nekik azt nem szabad. Így csak magában tud mondogatni bűbájt a jehova kitalált nőnemű műszóhoz.
2020. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
0%

Szabad akarat van,nem?

Mindenki azt hisz amit akar.Az IGAZSÁG nem fog megváltozni semmilyen fejtegetéstől.Ha valamiről meg akarsz győződni keresd meg a választ TE.Ha igazán érdekel.

Azt látom ,hogy mindenki a másikban keresi a hibát.Jehova tanui azt mondják el amiről mindenikük mások befolyása nélkül meggyőződtek,Te és a többiek sem mondhatják ezt el.

Ha mindenki előbb a saját tudásvágyát elégítené ki nem alakulna ez a veboldal sem olyan felületé ahól hallásból leírják mások véleményét. Sikeres kutatást.

2020. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21 % nem férfi???????
2020. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert baromi különlegesnek érzik magukat attól,hogy a forgalommal szembemennek. Ami nem lenne alapból baj,mert ez "csak" egy ünnep,sőt,pont az a lényeg,hogy ez mindenkinek magánügye kellene,hogy legyen, senkinek joga nincs belepofázni,hogy a másik mit tart és mit nem,elítélni meg végképp nincs joga.
2020. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!