Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az emberek a földet kapták és...

Az emberek a földet kapták és annak barmait, hogy uralkodhassanak. De az angyalok mit kaptam Istentől?

Figyelt kérdés

Szeretnél angyal lenni? Leszünk valaha angyalok?

Létezik erre tiltott varázslat a régi múltból? Amit elrejtettek tőlünk, vagy régen elfeljtettek? Ősi igék egy elveszett kor hamvai alatt a feneketlen szürkeség viharos tengerében?



2020. jan. 3. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Megittad a söröd?
2020. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Igen! Íme a varázsige és ima a valódi isteneknek:


"Minden Ősöm hallja hát,

rejtse éj vagy tengermély!


Adjatok elég erőt, elűzni a rettegést!


Erőnk egyesüljön,

Erőnk egyesüljön, Ősök!


Szóljon hát az Ős Varázsigénk,

A Vén Föld békét kér!


Sai-Lai, lufti de santra, mekidu!

Sai-Lai, lufti de santra, mekidu!


Segítek hát!


Sai-lai, lufti de santra, mekidu!

Oh-oh-oh-óhh!


Sai-lai, lufti de santra, mekidu!

Yeaaah!


Sai-lai, lufti de santra, mekidu!

Halljátok, Gonoszok!


Sai-lai, sai-lai, lufti de santra mekiduuuuuu!

2020. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Csapassátok ;) [link]
2020. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Köszöntelek Luci.

Sajnálom, hogy néha ilyen gondolatokkal telited az elmédet, ahelyett, hogy épitő gondolatokkal táplálkoznál, amely közelebb visz az életed forrásához.


Az angyaloknak más a rendeltetése, a testfelépitése, ezért biztos vagyok benne, hogy más szépséges dolgokkal töltik a szabad idejüket, amikor épen nem szolgálatot végeznek Istennek.


Sőt Isten a javaslataikat is meghalgatja.

PL, a királyok könyvében olvashatjuk ezt a történetet:

(1Királyok 22:20–22) 20 Jehova akkor így szólt: »Ki szedi rá Ahábot, hogy felmenjen, és elessen Rámót-Gileádnál?« Erre az egyik így, a másik meg amúgy szólt. 21 Majd előlépett egy szellem, megállt Jehova előtt, és ezt mondta: »Én majd rászedem.« Jehova megkérdezte tőle: »Hogyan?« 22 Így felelt: »Elmegyek, és arra késztetem a prófétáit, hogy hazudjanak.« Isten így szólt: »Te fogod rászedni, és sikerrel jársz majd. Menj, és tegyél így!«


Az biztos, hogy az angyalok is valamilyen módon kikapcsolódnak, azonban az emberekkel ellentétben, nagyobb örömet, és boldogságot éreznek, mikor egy egy feladatot biz rájuk a Teremtő. S ezt jól szervezetten meg is teszik, az emberekről ezt nem lehet elmondani.

2020. jan. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt: túl sokat gondolkodsz, Luci. Lehet, hogy ebből baj lesz. Talán még a mennyországból is ki fognak tiltani.

Másrészt: te ezeket nálunk sokkal jobban tudod!

2020. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az angyalok Isten színelátását kapták ajándékul, amire az embereknek várniuk kell egy hosszú és olykor szenvedésekkel teli életet.
2020. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod elég unalmas a keresztény mitológia. Ha már copypastelt annyi más mitológiából, akkor legalább néhány érdekesebb lényt is átvehetett volna.

De én inkább a Leviatán lennék. Hú...annyi hajót elpusztítanák, rettegésben tartanám a tengerek népeit.

2020. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jones te vagy az? :D
2020. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért pont te teszed fel a kérdést, te ezt sokkal jobban tudod, mint mi. Ezékiel könyvében le van irva.
2020. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mit kaptak az Angyalok???


Ugyanúgy szabad akaratot, valamint feladatokat a világegyetem kormányzására!

Vannak angyalok akik az univerzum működését felügyelik (Galaxisok, csillagrendszerek, univerzumok, éghajlatok stb. stb.

Vannak olyan Angyalok, akik az embereket felügyelik, óvják és védik őket! Vannak olyan Angyalok, akik az éghajlatért felelősek. Vannak Akik az univerzum és csillagrendszer működéséért felelősek!!! stb. stb.

2020. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!