Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A vallásosok hogy vélekednek...

A vallásosok hogy vélekednek a fétisekről?

Figyelt kérdés

Az összes keresztény egészen a hitgyülisig de akár más vallás is.

Különösen a lábfétis és a gipszfétis fogadtatása érdekelne.


2020. jan. 3. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Az én vallásom (ősi természetvallás) nem tiltja.
2020. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem vagy ezek rabja és nem viszed káros túlzásba, addig nincs az ilyesmivel gond. Illetve amíg a szexualitást házasságon belül éled ki. De fogalmam sincs, hogy mi az a gipszfétis.
2020. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Isten mindenkit egyformán tájékoztat bizonyos helytelenségekről, amit gyűlöl, elitél, tilt;

Az másnapra tartozik, hogy némelyek megosztottá tesznek Isteni határozatokat azzal, hogy engedékenyek, vagy félreértelmezve túl szigoruak.

A lényeges, hogy maga a Teremtő elitél mindent ami természetellenes, illetlen.

Isten a szaporitó szerveket alkotta meg erre,. Az tény, az ember a kezét is használja a meghitt ölelésre, vagy simogatásra, azonban minden más testrész, vagy kiegészitő eszközök alkalmazása természet ellenes. A szexualitást Isten kizárólag a törvényes házasoknak tartja fent, nekik engedélyezi, és nem csak gyermek nemzés céljából.

2020. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

amig ehez nem folyamodsz bunhoz is (csont eltorese...) addig meg normalis is(!) lehet

De altalaban a normalis fetisek (szexualis) a testhez kapcsolodnak csak es nem azon kivuli dolgokhoz

az mar kisse megrontja a fetist ha szexusis de nem emberi testhez kapcsolodik hanem egyeb ehhez kapcsolodo dologhoz egyre tavolabbihoz (ruha, targy stb.)


ha altalanosan hasznalod a fetis szot arra szerintem mas foglamat inkabb hasznalnak, de nem tudom

2020. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!