Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik Rafael angyal?

Létezik Rafael angyal?

Figyelt kérdés

Katolikusok véleményére lennék kíváncsi.


Tudom, hogy mi a Földön nem látjuk az Úr országát, de elküldte az angyalokat hogy vigyázzanak ránk.

Érdekelne hogy a gyógyítás angyala Tóbiás könyve szerint létezik-e?

Vagy ha létezik beszélhetek hozzá vagy csak az Atyához szóljak?


Köszönöm


(Jehova tanúi és szektások kerüljenek, bocsánat hogy kizárlak titeket a beszélgetésből, kérem megértéseteket.)



2020. jan. 15. 11:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is a választ!
2020. jan. 15. 19:35
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

Katolikusok imádkozhatnak angyalokhoz is:

Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket a küzdelemben; a sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk! Esedezve kérjük: „Parancsoljon neki az Isten!” Te pedig, mennyei seregek vezére, a sátánt és a többi gonosz szellemet, akik a lelkek vesztére körüljárnak a világban, Isten erejével taszítsd vissza a kárhozat helyére! Amen.

2020. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
"Gyógyíthatatlan pszichés betegségeim vannak" ezt honnan veszed? Ki mondta neked ezt a dolgot? Mik a tüneteid?
2020. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Voltam pszichiátriai intézetben bennfekvős kivizsgáláson. Ott állították ki a diagnózist (amit ide nem fogok közzétenni)

Elnézést kérek!

Oh, a Szent Mihály ima.

Hálás vagyok érte, kegyes #12

2020. jan. 15. 19:53
 15/23 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le? Nem lesz rosszabb a helyzet vagy jobb, ha nem írod le.
2020. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hallgass egy kis orosz muzsikát, hátha jót tesz a lelkednek:

https://www.youtube.com/watch?v=TIAn8GtBX14

2020. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

13-as vagyok


A dokik által rád ragasztott címke nem igazán érdekel, annál inkább a tüneteid, amik gyötörnek. Figyelek rád.

2020. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

Hidd el, sokkal több olyan ember van, akikre az orvosok pszichés rendellenességet diagnosztizálnának, ha eljutnának hozzájuk. Nagyon sokkal amúgy megfelelő gyógyszeres és pszichoterápia mellett együtt lehet élni teljes életet.


De nagyon fontos, hogy találj valakit, akivel meg tudd beszélni a problémáid, akár pap, ha abban jobban bízol, vagy pszichológus, esetleg akár mindkettő. A nem kommunikált lelki fájdalom ugyanúgy elmérgesedik, mint a seb, amit nem mosnak ki. Wzért fontos, hogy legyen másik ember, aki segít a valóságot tisztábban látni, mert az ember könnyen be tudja csapni önmagát, és öngerjesztő gondolatspirálokba kerül.

2020. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17%

Létezik.

Láthatjuk isten országát, sőt látjuk is valahogyan, csak nagyon keveset belőle, és érzelmileg nem vagyok rá csatlakozva.

Beszélhetsz akárkihez. A saját lelkedhez is, akárkiéhez, ki valaha lesz vagy volt.

Van egy nagy védelmező angyal csoport. Őrangyalok is ide tartoznak, hozzájuk is beszélhetsz. Neked 2 őrangyalod van. Barátkozz velük.

2020. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ti honnan tudjátok hogy létezik?

Láttátok esetleg?

2020. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!