Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ex Jehova tanui, hogyan...

Effre kérdése:

Ex Jehova tanui, hogyan jöttetek rá arra, hogy az Őrtörony tanításai nem az amit gondoltatok?

Figyelt kérdés
Van kedvetek elmesélni, mi történt veletek ?

2020. jan. 22. 09:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden jehova tanuja őrtornyos. Ez olyan debil állítás, minthogy minden keresztény az egyház tagja, vagy minden vallásos ember tartozik egy egyházhoz.
2020. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
19%
Én úgy tudom - bár nem vagyok jehovás -, hogy a legújabb "világosság" (értsd sötétség) ott jön, azt kell mantrázni a tanúknak, mint katolikusoknak az Üdvözlégy-et.
2020. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1-es


akkor meséld el kérlek, hogy van ez ..

2020. jan. 22. 09:49
 4/31 anonim ***** válasza:
72%

Aki nem veszi észre h a húsába vág a bilincs, annak már nincs önálló, saját elméje.

Néha előfordul hogy valamilyen úton módon mégis a szabadság szikrája gyullad az agyában, ilyenkor szembefordul az agymosással.

2020. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt kérdező! Feltételezem nem provokáció a kérdésed, de majd kiderül.

Egy biztos: többségében nem fogsz értelmes és őszinte választ kapni, mert ugyanis a Tanúktól eljött, vagy kiközösített emberek túlnyomó többsége erkölcstelenség miatt történik! Akkor is így van ez, ha itt vagy bármely más fórumon ossza az észt, hogy ő mennyire nem értett egyet ezzel vagy azzal, holott a valóságban csak arról van szó, hogy a világ szabados szelleme hiányzott neki. Aki megértette egyszer és szívébe zárta a bibliai alapigazságokat, az onnantól kezdve nem valószínű hogy elereszti.

Azokkal van baj, akik nem értették meg, akik felületesen ismerték meg a bibliai igazságokat.

2020. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem akartam erre a kérdésre reagálni, de az ötös válasz miatt muszáj:

"Egy biztos: többségében nem fogsz értelmes és őszinte választ kapni, mert ugyanis a Tanúktól eljött, vagy kiközösített emberek túlnyomó többsége erkölcstelenség miatt történik! "


Tudod mi az erkölcstelen és kegyetlen? Mikor álldogáltok a mocskos ördögtorony pult mögött hirdetni a gusztustalan hazug kiadványokat, mellettetek pedig ott könyörög alamizsnáért egy koldust, ti pedig elfordultok. És hogy ennek mi a következménye, azt Jézus világosan elmondta.

2020. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
6%

Látod Letargia, te is jó példa vagy sajnos ezzel a személyeskedő és egyoldalú véleményeddel! Szerinted a Tanúk nem szólították már meg számtalanszor az utca emberét, vagy a hajléktalanokat is? Milyen jogon és alapon itélkezel te olyanok felett, akik válogatás nélkül elviszik mindenkinek a Biblia üzenetét?


Mellesleg, akik az állványon terjesztik a kiadványokat, azokhoz MINDENKI oda mehet, még a hajléktalan is, és kaphat díjmentesen bármit. Az a hajléktalan, aki szeretné ezt őszintén megismerni, az nem lesz sokáig lesz az utca lakója, mert lesz aki segít neki normális életet kezdeni.

2020. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%
Mert ugyanis a hajléktalanok túlnyomó többsége nem pusztán anyagi gondok miatt van az utcán! Sokkal inkább a fejben lévő szellemiségi problémák okán kerülnek oda.
2020. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem provokáció.


Azok az emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik azt hitték ,hogy jó dolgot tesznek, aztán pedig rájöttek hogy egy szervezet nem azt teszi amit hirdet.


A szervezet erkölcsi részét , pedig ha nem haragszol meg bízd azokra akiknek van annyi bátorságuk és intelligenciájuk utánanézni mit is takar a szervezet üzelme.

És még hozzáteszem, nagyon sok ex tanut ismerek. Azok közül akik kiléptek szerintem jónagy része nem követett el semmiféle erkölcstelenséget , csak pl nem hagyta a családtagját egy baleset során meghalni- vagy gondoskodott a beteg szüleiről , vagy pediglen megnézte a külföldi híradóban a gyermekbántalmazási pereket -

Tehát megkérlek kedves tanu - hagyd békén a kilépőket .

A fanatikus gyűlöletszításra nincs szükség.

Ha nem tudsz érdemlegeset hozzászólni- inkább kezdj el gondolkodni- nem megalapozatlan a kérdésem.

2020. jan. 22. 12:48
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok Tanú, de gyűlölöm a hazudozást, az uszítást, és a gyűlöletkeltést, amit nem én, hanem éppen te csinálsz ezzel a cseppet sem pártatlan kérdéseddel!


"csak pl nem hagyta a családtagját egy baleset során meghalni- vagy gondoskodott a beteg szüleiről , vagy pediglen megnézte a külföldi híradóban a gyermekbántalmazási pereket"


Ebből kiderül, hogy nem is konkrét esetekről beszélsz, hanem az általános és felületes, de semmiképp nem jogos kritikákat írod ide.

Fogalmad nincs arról, hogy mit jelent a vér nélküli gyógyítás és hogy milyen hatása van ennek az egyén egészségére. Csak vádaskodsz!

Undorító ahogy beállítod -természetesen minden bizonyíték nélkül, mintha a Tanúk nem gondoskodnának a beteg szüleikről. Mi ez, ha nem gyűlöletkeltés?

A többi is csupán személyeskedés.

2020. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!