Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények részt vennének...

Keresztények részt vennének egy parázna megkövezésében?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél merült fel bennem. Keresztények egyértelműen állítják hogy az Ószövetségben szerepelő paráznák halálra kövezése Isten parancsa. Keresztényektől szeretném megkérdezni hogy ha az Ószövetség idején éltek volna, megköveznék a paráznákat egy ilyen kivégzésen?

2020. febr. 4. 09:21
 221/226 anonim ***** válasza:
42%

"Ezek szerint értelmileg nem vagy azon a szinten hogy felfogd a kérdést"

Nem én vagyok aki nem érti, hogy ha csak az időtényezőt vagy csak az emberi tényezőt változtatod, akkor nem lesz értelme az egésznek...

2020. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/226 anonim ***** válasza:
91%
Ha pedig új kérdéseid vannak, írj ki új kérdést. Nem fogok asszisztálni ahhoz hogy mellébeszéléssel bújj ki az alól hogy elbuktad a kötekedésed.
2020. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/226 A kérdező kommentje:

"Nem én vagyok aki nem érti, hogy ha csak az időtényezőt vagy csak az emberi tényezőt változtatod, akkor nem lesz értelme az egésznek..."


Miért ne lenne értelme? Egyébként is eddig azzal érveltél hogy a keresztény időutazóra az Ószövetségi időben is az Újszövetség érvényes. Ez akkor változott? :)



"Ha pedig új kérdéseid vannak, írj ki új kérdést. Nem fogok asszisztálni ahhoz hogy mellébeszéléssel bújj ki az alól hogy elbuktad a kötekedésed."


Ezek is kínos kérdések, tudom :) Inkább ismerd el hogy ezek a kérdések meghaladják a tudásod.

2020. febr. 19. 15:11
 224/226 anonim ***** válasza:
91%

Tehát egy felesleges önismétlés és egy terelési kísérlet. Ez akkor zárható is, ha már csak ennyi telik tőled.

A legközelebbi kérdésed előtt azért ajánlom megfogadni azt a korábbi tanácsot, hogy előbb tájékozódj, mielőtt vitázni akarsz egy számodra ennyire ismeretlen témában!

Addig is bye-bye!

2020. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/226 A kérdező kommentje:

76%-os, remélem ez végleges és nem jelentkezel többet. Lesznek még kérdéseim, és bízom benne hogy távol maradsz.


Titus Pullo, hozzászólnál még? Ha nem, akkor tényleg zárom.

2020. febr. 19. 16:07
 226/226 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiveséztük a dolgot.
2020. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!