Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Otthonra tömjén-illatot...

Otthonra tömjén-illatot hogyan lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Gyerekként jártam templomba és hiányzik az illata néha.

Pl. otthoni imádkozáshoz tudnék-e valami illóolajat szerezni?


Vagy ez csak valami füstölő-pálcikával menne?



2020. febr. 10. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazi tömjén illatot csak tömjén égetésével, neten tudsz akár rendelni is. Ezekből is van minőségibb és van gyatra is, mint minden más illatos dologban.

Lehet füstölőből és illóolajból is van tömjén illatosítású, de ezek nyilván nem fogják elérni az eredeti illatát.

2020. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kegytárgyboltokban konkrétan tudsz venni templomi tömjént, szenet, és füstölőt. A templomok is tőlük rendelik ;)


Füstölőből nyilván nem kell a méregdrága templomit megvenni, vannak asztali füstölők is.


Pesten a Ferenciek tere közelében pl. van egy kegytárgybolt, oda napközben bemehetsz és vehetsz.


Illetve széncsipeszt még érdemes lehet venni, azt dohányboltokban is árulnak, ahol lehet venni vízipipa-dohányt.

2020. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én füstölő pálcát szoktam venni, Goloka márkát, az illatban egészen hasonló a templomhoz
2020. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!