Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten megharagszik ha fekete...

Isten megharagszik ha fekete ruhákba járok?

Figyelt kérdés
Nem cigizek,meg semmi csak szimplán szeretek fekete ruhákban járni. Lány vagyok

2020. febr. 16. 09:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném
2020. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Miért haragudna? Ugyanolyan szín, mint a többi. Én is szeretem a fekete ruhákat, és nem vagyok rossz ember. A fekete az elegancia és a kifinomultság színe is.
2020. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Faluhelyen az öreg sváb nénikék a templomba is feketébeN jártak. Sőt szinte mindenhová.
2020. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Amúgy a biblia szerint tilos kevertszálas ruhákat hordani, ezt biztos lehetsz benne, hogy mindenki, maga a pápa is megszegi. (Mózes 3.könyve)
2020. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Fekete bikinit is felvehetsz, azért sem fog haragudni.
2020. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Az istenek van fontosabb dolga is a fekete ruhás emberekre való haragudásnál.
2020. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Én is feketében járok, ráadásul iszok és cigizek is, de ez se érdekli.
2020. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát nagyon!


Az afrikai éhező gyerekek, a környezetszennyezés, kapzsiság, pedofil papok és lélekrabló szekták nem nagyon zavarják, de a te fekete ruháid, na azok túlmennek minden határon! Javaslom, égesd el őket!!!


[irónia]


P.T.

2020. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért haragudna meg? Egy szín a sok közül, - nem mellesleg nagyon jó kiegészítő szín, mindenhez illik, de önmagában is nagyon elegáns.

Ha Isten haragudna ezért, nem teremtett volna fekete szőrű állatokat, fekete hajú, illetve fekete embereket. A világ így sokszínű, így szép. Na: ha valaki ez alapján diszkriminál másokat, akkor elég nagy százaléknál eltörik a mécses. És ha a személyes, sötétebb színvilága és stílusa alapján bánt másokat valaki? Az már oké?!

NEM az a megbotránkoztató, ha valaki feketében jár, - hanem az a rendkívül gusztustalan hozzáállás, hogy az emberek elég nagy százalékának megfordul a fejében, hogy ezek a ruhadarabok önmagukban rosszak, és önkényesen szélsőséges címkéket társítanak hozzájuk.

A ruhadarabjaim 98%-a fekete, - mégis úgy gondolom, hogy jóval minőségibb az értékrendem a vonaglós is rózsaszín filteres Instaliba kortársaimnál, és kisebb-nagyobb sikerrel Istennek tetsző életet tudok élni.

Nem gondolom azt, hogy “a fekete szín a gyász színe”. Egy olyan jelzőt sem társítok hozzá, amit az emberek épp elég nagy százaléka. Igaz, hogy egy fekete ruhadarabot lehet megbotránkoztatóan / ízléstelenül / r*b@ncosan is viselni. De álljunk csak meg: - ugyanez igaz lehet fehér/barna/rózsaszín/zöld ruhadarabokra is! És egy fekete ruha is lehet elegáns, aranyos, jóvágású, ízléses, nőies...stb.

Soha életemben nem cigiztem, nem élek semmilyen szerekkel. És nem gondolnám, hogy szükségem lenne ilyen ostobaságokra, vagy a fekete ruháim ezek előjelei lennének. 😅 (Konkrétan a leendő hivatásomat vágnám bele egy sírgödörbe, ha ilyesmi dolgokkal élnék.)

Aki a ruhadarabjaid alapján akarja rád vetíteni, hogy “nem vagy valódi keresztény”, vagy “erkölcstelen”, “szentségtörő” vagy, az rendkívül primitív ember. Ezzel a szűklátókörű jellemét minősíti és nem téged, - hiszen még arra sem veszi a fáradságot, hogy megismerjen, csak pár ruhadarabod alapján tol rólad egy beteges diagnózist.

2020. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!