Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlim barátom azt akarja,...

A muszlim barátom azt akarja, hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a jövőt illetően mi lenne ha össze költöznénk.Elég furcsa volt, hogy ki kötötte nekem is dolgozni kell. Jó tudom nem könnyű az élet Magyarországon, de ha gyerekeket akár és tiszta házat, ételt akkor arra mikor lesz időm? És különben is a muszlim férj nem kötelezheti az asszonyt erre, nemde? 😅

2020. febr. 21. 05:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Menekülj, amíg nem késő. Keress egy nem muzulmán jó pasit, ha nem akarsz rabszolga lenni, és sírni egy életen át.


Rengeteg ilyen történet van európai nőkről, hogy mohamedán férfiak mézesmázos szöveggel elcsábítják a nőt, majd a házasság után kiderül, hogy a mohamedán vallás szerint a nőnek semmit sem lehet (mosoly egy másik férfira, stb.), csadort kell viselni, utcára csak engedéllyel lehet kimenni (mohamedán rokonok figyelik!), és otthon kell rabszolgálni. Sokszor ki is viszik a gyanútlan nőt egy arab országba, ahonnan később gyerekkel próbálnak hazaszökni, mert kiderül, hogy ez a kultúra nagyon más, mint a szabadságra és emberi jogokra épülő európai.

MENEKÜLJ!

2020. febr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
70%
Szerintem alap, hogy ha nincs gyerek akkor dolgozz.... Nalunk 2 kicsi van, 4.5 eves a nagyfiu, 1.5 a kislany. En dolgozok teljes munkaidoben, parom valtozo beosztasban. Nem 1800at irunk ahol otthon mereszted a segged es kesz... Teljesen igaza van, dolgozzal is!
2020. febr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen haram kapcsolatban elo sracoktol sokat ne varj. Ha alapveto dolgokat nem tartanak be a vallasukbol, miert pont ezzel törödne?
2020. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is a barátod valószínűleg nem vallásos vagy nem veszi komolyan, mert az iszlám vallás szerint nem költözhettek össze csak a hazássaágkötést követően. Valóban nem kötelezheti a muszlim férj a feleségét hogy dolgozzon, mivel az ő feladata a család anyagi jólétének biztosítása, de a magyar valóság az hogy egy kereső nem tud ma eltartani egy családot.
2020. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Gyorsan hagyd ott ha nem akarod hogy az egész életed tönkremenjen.
2020. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

#2


Most nem a munka ellen beszélek,de hatalmas hülyeség olyat állítani,hogy aki otthon van,az csak mereszti a seggét. Van,aki otthon végez kemény fizikai munkát,és van,aki bár elmegy otthonról,de egy irodában ül egész nap. Van,aki meg annyira szarik az egészre,hogy a munkahelyén 10 percenként megy az erkélyre cigizni (tapasztalat). Az első még oké,mert legalább csinál is valamit,na de fingja nem lehet róla,hogy más otthon mit csinál,talán kimerítőbbet,mint ő. A második meg aztán biztos szorgos-dolgos ember,csak mert több,mint 10 méterre van otthonról...

2020. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó persze egyébként tudom hogy itt muszáj mind két félnek dolgozni,nehéz megélni csak olyan furcsa volt hogy ezt így kijelentette. 😅 Egyébként igen sok mindent nem tart be, de jár imádkozni. 🤷🏼‍♀️
2020. febr. 21. 13:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Időtök*. Akármikor. Itthon én egyedül vezetem a háztartást, mert ilyenek vagyunk. Án hatékony, precíz, gyors, és majdhogynem szeretem csinálni, a párom ezeknek közel ellentéte, viszint ő intézi a hivatalos ügyeket.., mindet.

Ha gyereket akarsz magyarországon, akkor min egy évig kéne dolgozz, és utána is érdemes, mikor már a gyerek elmúlt három éves. A gyerekhez, tiszta házhoz, ésételhez ketten kellettek, nem te egyedül.

2020. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Persze jár imádkozni a kis paki mert fél ha pénteken nem megy pokolra jut bezzeg drogozni meg prostizni tud. Nem a származásával van baj hanem hogy szélhámos képmutató.
2020. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Wow,te talán személyesen ismered? Nem,mintha én hanyatt lennék esve a muszlimoktól,de ez már kicsit erős kijelentés így ismeretlenül valakiről,nem?
2020. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!