Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan figyelmeztethetem az...

Hogyan figyelmeztethetem az embereket?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el, hogy augusztusban figyelmeztetett Isten, hogy jöjjek el a munkahelyemről, mert közel van a világvége és az utolsó időket már békében töltsem? Így kellene tenni embertársaimnak is, de őket ugye nem figyelmeztette. Most elmondjam vagy ne? Mondjuk elmondtam, aki akarja megfogadja. De azért még örülök, hogy dolgozik pék, mert akkor nem tudok kenyeret enni.
2020. febr. 28. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért zavarja Istent, ha a munkahelyeden vagy, amikor jön a világvége?
2020. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"De azért még örülök, hogy dolgozik pék, mert akkor nem tudok kenyeret enni."

Hát nem hallottad az igét, hogy nem csak kenyéren él az ember?

2020. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hanyadik világ vége ami most jön?
2020. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Az emberek boldogok az Isteneitek nélkül is, amikor meg szenvednek, akkor pedig valahogy sehol sincsenek.

Szóval nem kell figyelmeztetned senkit sem. Legyen egyenes és mondja meg, amit akar. Te pedig éld az életed akár munkanélküliként is, ha így tetszik. De a gyerekeinket ne riogassátok. És ne kezd el kérlek arrók prédikálni, hogy neked csak egy Istened van, mert nem ez volt a lényeg.

2020. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még hány hónapig tudsz megélni a megtakarításaidból úgy, hogy nem dolgozol?
2020. febr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem kezeltes magadat 1 szpichologussal!
2020. febr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KZitus ***** válasza:

Szia

Ez a figyelmeztetés nem Istentől volt(Ő már leírta az ezzel kapcsolatos mondanivalóját a Szavában), úgy hogy sürgősen keress munkát, és "békében" keresd meg a mindennapi kenyeredet! Meglásd, (ismerd fel), hogy támogatni fog Isten ebben, hiszen erőt ad neked a munkához. De ha otthon maradsz, akkor előbb vagy utóbb éhen halsz, és akkor mit ér neked a világ vége a számodra?

"Így kellene tenni embertársaimnak is, de őket ugye nem figyelmeztette." - de igen, MINDEN embert figyelmeztet, csak olvasni kell a Bibliát. Te már megtetted?

2020. febr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kenyér és hal szaporodik magától is, nem kell érte dolgozni.
2020. febr. 29. 15:06
 9/11 KZitus ***** válasza:

#8

Ide már tényleg orvos kell :-(

2020. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Most mért, a halak tényleg szaporodnak, nekünk is volt akváriumunk és láttam. A kenyeret még nem, az igaz.
2020. márc. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!