Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mivel még nem volt ítélet és...

Mivel még nem volt ítélet és feltámadás, miért beszélnek sokan, akik klinikai halál állapotában voltak, olyan beszámolókról, ahol a mennyben, vagy a pokolban embereket láttak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert az ő hitük szerint máris valós helyek azok.
2019. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért amiért te mennyről meg feltámadásról fantáziálsz. Felfokozott érzelmi állapotban tapasztalni véltek valamit amit aztán később tényként adnak elő.
2019. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azért ez nem teljesen így van. Több bizonyíték is van arra, hogy ezek valós élmények. Én elsősorban azok válaszát várnám, akik hisznek istenben. Persze nektek is köszönöm a hozzászólást.
2019. dec. 29. 18:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ítélet és feltámadás előtt kerülnek az emberek a mennybe vagy pokolba. Ítélet és feltámadás után a pokol és a halál a tüzes tóba kerül, akik ott voltak, azok a külső sötétségbe, akik pedig Istené, azok új testet kapnak az új Földön. A Biblia ezt írja, nem pedig azt, hogy a feltámadás után kerülnek az emberek a mennybe.
2019. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszer látni véltem Mao Cetung-ot és Elvis-t kisétálni a felsőzsolcai Auchan-ból, de valószínűleg nem ők voltak.
2019. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

A halálközeli élmények jó részére már van tudományos magyarázat, amit már legalább 6 alkalommal leírtunk itt.

Szerintem keress vissza.

2019. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi az összefüggés?

Nekem is volt ilyen élményem, és én csam lelkeket láttam. Végtelenjien voltunk.., mármint vagyunk, és mindenkit végtelen és tökéletes. Isten mindenkit átjár, ragyogunk.


Vannak akik alsóbb dimenziókra jutnak. Elvégre mindenkinek más az útja. Mindenkinek más tapasztalás jut ilyen halálkor is, és olyan után is, ami után nem tér előző életébe vissza.

2019. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Kábítószer hatása alatt állóknál illetve pszichés betegeknél gyakoriak a halucinációk.


Vagy tedd le a szert vagy vizsgáltasd ki magad. Esetleg mindkettő.

2019. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

"azok válaszát várnám, akik hisznek istenben"

Ugyanabban az Istenben hívők, mint te, téged pogánynak, tévelygőnek mondanak!

Miért akarod rájuk kényszeríteni a te hited előírásait, miért válogatsz az te Istenedben hívők között - és zárod ki az Őt másképp imádókat?

Figyeld meg, Ábrahám Istenét mennyiféleképp képzelik el a különböző vallási irányzatok!

.

Ha saját istenképe megengedi, hogy máris legyen Menny és Pokol, miért ne láthatná az adott körülmények között?

Ha egy Isten van is, különbözőképp hiszik, képzelik, imádják.

Ha azt akarod, hogy mások elfogadják a te világnézeted, neked is el kell fogadnod övék.

2019. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 imakommandós ***** válasza:
100%
A halál után rögtön van egy ítélet (Zsidó 9:27), és lesz egy ú.n. "örök ítélet", ami a jelentéséből következően visszavonhatatlanul örökké tart, és ezzel egyidőben minden ellenségével végérvényesen örökre leszámol Isten, vagyis gonosz sem lesz többé. (Zsidó 6:2...Jelenések 20:11-14).
2019. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!