Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik abbahagyták a kereszténys...

Akik abbahagyták a kereszténység gyakorlását, miért dontottetek így, illetve mit szólt a többi keresztény hozzá? Mit gondolnak a keresztények egy olyan emberről aki megvan keresztelve de NEM tartja magát kereszténynek.

Figyelt kérdés

Én 10 évesen meguntam, elszöktem és bezárkózhtam a szobámba amikor vasárnap elakartak vinni a tempolmba. Unalmas volt, ugyan arról volt szó, és nem éreztem h valami nagy bűnös bigyó lennék, a morális részén pedig már 10 évesen túlvoltam.... a szüleim nem tudtak mit csinálni, feladták egy idő múlva. Viszont nemrég megismertem egy hívőt, aki az állítja, én ígyis az ő megtévedt testvérük vagyok. Hát én nem vagyok az istenmverte testvérük, soha nem is voltam, mert egy kis vizet locsoltak a fejemre gyerekként....


te miért hagytad abba és mit gondolnak/gondoltak rólatok?


2020. márc. 3. 17:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jogod van hozzá, hogy dönts. Senki nem büntethet, nem nézhet le. Nem szabad, hogy bűntudatot legyen, vagy bárki büntudatot keltsen.


Levesből is annyit egyél, amennyi jólesik. Vallásból is annyit merits, ami segít, és nem korlátoz, nem fojt meg. Ha egyáltalán szükséged van belőle bármire.

2023. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!