Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szabad futóruhában szentmisére...

Szabad futóruhában szentmisére menni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azért megyünk szép ruhába misére, hogy kifejezzük a tiszteletüket és ünnepeljünk, de én szeretnék hétköznap reggel is misére menni, hogy többször magamhoz találkozzak Jézussal az oltáriszentségben, viszont nem lakok túl közel a templomhoz és most nem szeretnék metróval menni. Arra gondoltam, hogy összekötöm a reggeli futással és mise után hazafutok, de ahhoz futóruhában kell mennem. Én azt gondolom, hogy Jézusnak sokkal fontosabb, hogy eljöttem, hogy találkozhassak vele, minthogy épp milyen ruhában vagyok(persze azért van határ). Szerintetek nagyon nem elfogadott? Vagy van ötletetek, hogy mit csináljak?

2020. márc. 15. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Csak legyen még reggel szentmise.
2020. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk jól meg fogsz fázni, az is biztos :)
2020. márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mehetni mehetsz. Többit merlegeld magad, leheg, hogy a mise elmarad, eleg hideg szokott lenni a templomban.
2020. márc. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A futóruha azért jellemzően nagyon a testhez tapad és látszik benne sok dolog. Ha a tiéd nem ilyen, akkor nyugodtan.
2020. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem azért vigyél egy kis táskát és benne egy szebb kabátot szerintem.. azt föl is tudod venni ott majd ha hűvösebb lenne..

2020. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jdfGabrella ***** válasza:
Igen
2020. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Jézussal nem az oltáriszentségben lehet találkozni, hanem ha befogadod Őt a szívedbe és neki élsz, hozzá imádkozol, az Ő nevében. Ehhez nincs szükség oltáriszentségre, és az oltáriszentség nem is váltja ki ezeket!
2020. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
7 Az Oltáriszentség maga Jézus.
2020. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!