Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Unalmas lesz az "új ég és az...

KZitus kérdése:

Unalmas lesz az "új ég és az új föld"?

Figyelt kérdés

Sokan, akik nem szeretnének örökké élni, sokszor azzal érvelnek, hogy unalmas lesz. Pedig nem lehet unalmas, ha az örök életet Isten kínálja ránk.

Egy kis ízelítő abból, miben is lesz más az az élet, azok példája alapján, akik készülnek az örök életre.

Olyan emberek mondják el véleményüket, akik nem tanúk. De tanúi voltak annak, Jehova népe már ma hogyan él, éli keresztényi életét egy adott tevékenységben.



2020. márc. 17. 08:14
1 2
 11/20 jdfGabrella ***** válasza:
Már megkezdottek az új Föld eljövetelenek jelei.
2020. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

jdfGabrella


Mire gondolsz?

2020. máj. 14. 09:58
 13/20 szp72 ***** válasza:

Semmi sem unalmas önmagában. Minden attól lesz unalmas, hogy valaki unalmasnak érzi. Ha Isten belénk programozza, hogy körbe-körbe járkálni izgalmas és élvezetes, akkor az izgalmas lesz és élvezetes. Levegőt is minden percben szívunk vizet is minden nap iszunk és mégsem unjuk meg, mert belénk van programozva, hogy ezek jó dolgok.


Valaki írta itt, hogy milyen izgalmas életet él, amire én csak köpök egyet. A helyzet az, hogy mindent meg lehet unni, sőt mindentől meg lehet undorodni, mert minden csak attól függ, hogy miként alakul a belső világunk.

2020. máj. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lesz majd az új földön Buddhistaként végre nyugodtan meditálni.Már nagyon várom Buddha nagy és rettenetes napját.
2020. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14

Jelenleg mi zavar a meditálásban?

2020. máj. 26. 15:47
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 2. hozzaszoloval.
2021. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
En nem a halaltol felek hanem a meg nem elt elettol.
2021. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17

Jelenleg egyikünk sem "éli meg" az életét sajnos. Csak azt hozzuk ki belőle, amire képesek vagyunk. De messze nem ez a "valódi" élet

2021. dec. 23. 15:20
 19/20 anonim ***** válasza:
A meg elt elet nekem azt jelenti hogy: buliztam, hamburgert ettem, vidamparkba jartam, Amerikai pitet neztem es 80 evesen meghaltam. A 17-es voltam.
2021. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Meditaljatok ne jehovaskodjatok..
2022. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!