Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikus anyák miért...

A katolikus anyák miért hisznek abban, hogy a férjedig meg kell, hogy őrizd a szüzességed?

Figyelt kérdés

volt katolikus barátnőm, aki az az alkalom előtt mondta, hogy neki nem "szabad" elvesztenie a szüzességét házasság előtt..


Ez miért jó nekik? A női testben a LEGNAGYOBB örömforrás a veginában van. Ezt bárhol megkérdezed mindenki ezt fogja mondani. Nem tudom jól emgfogalmazni, de egy nő életében a legnagyobb izgalmat szex közben éli át.


És azt mondta, hogy anyám nem szeretné, ha elveszteném.. Ez egy anyának miért jó? Hogy a gyerekétől megfosztja a legnagyobb boldogságot? Az, hogy most még szűz-e vagy nem Kit érdekel?


Ezt valaki magyarázza már el nekem...


2020. márc. 21. 14:59
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogym inden jött-menttel le kell feküdni.. de egy ember életében ritka, hogy egyetlen szerelmed lesz csak.. egy átlagos tini, 17-25 éves korig legalább 2-3 kapcsolaton esik át. Mert kiderül, hogy mégsem illenek össze. Alap ,hogy hazaviszed és megd>god a csajt.
2020. márc. 21. 15:01
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Elég szegényes az életed, ha számodra a dugás a legnagyobb boldogság.
2020. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Tökéletesen megy a szövegértés, de továbbra is legfeljebb a sekélyes embernek jelenti a legnagyobb boldogságot a dugás.


"Ez egy anyának miért jó? Hogy a gyerekétől megfosztja a legnagyobb boldogságot?"

Nem ez a legnagyobb boldogság egy nőnek. Még a prostik se a boldogságuk miatt űzik az ipart, pedig nekik sok jutna a te fene nagy boldogságodból.

2020. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
"de egy ember életében ritka, hogy egyetlen szerelmed lesz" - igen ezt a ritka tiszta, értelmes és jó emberek teszik, az édesanyja erre tanítja a lányát. Egy életem egy halálom. Sok boldogság forrása szeretni és hűségesnek lenni egyetlen emberhez. Te kis kamasz vagy, "haza akarod vinni dugni a lányt" és nem érdekel semmi más. Ha valaki bedől neked - gumit viselj elejétől végig, ne tegyél tönkre senkit.
2020. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%

Nem a "Katolikus anyák" találták ki ezt.

Én pl: nem vagyok Katolikus.


Hanem az életadónk, mint a család és a házasság intézményének a létrehozója hozta ezt a döntést.

aki szeuális kapcsolatot létesit, és nem a házastársa, az Isten szemében Parázna, és itélet alá esik.

ezért ha szótfogadsz a szüleidnek ezen a Téren, Istennek fogadsz szót.

"Ez egy anyának miért jó?"

Az édesanya azt szeretné ha betartanád Isten kéréseit az erkölsi téren, amit felállitott. HA nem teszed, akkor szomorú, mert tudja, hogy ha ezt megszeged, akkor az életed, a jövőd van borotva élen. És nem akrja hogy bajod essen.

2020. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
látszik a 16 %-odon is, hogy khmm. ezt inkább nem írom le. MOndd már el, hogy "isten" mikor kért meg embereket, hogy fosszák emg magukat az alapvető vágyaktól?
2020. márc. 21. 18:36
 7/22 A kérdező kommentje:
elvesztem a szüzességem, tehát borotva élen van az életem? EMBER!!! gondolkozz már. Mekkora örömöktől fosztod meg a gyerekedet és magad is amíg TE gyerek voltál.
2020. márc. 21. 18:37
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező.

Azt teszel amit akarsz. Mindössze a kérdésedre válaszoltam. Amiben felvázoltam az életadó álláspontját.

Hogy betartod vagy sem, az egyéni dolgod.


Isten nem foszt meg semmitől. Azonban a Szexualitást, kizárólag házastársaknak engedélyezi. Ha ez nem tetszik neked , tegyél belátásod szerint.

(Héberek 13:4) 4 A házasság legyen mindenki szemében tiszteletre méltó, és a házasélet beszennyezetlen, mert Isten meg fogja ítélni azokat, akik szexuális erkölcstelenséget követnek el vagy házasságtörők.


Talán nem értetted meg, vagy nem érted. A házasságot akkor tartja tiszteletben és tisztán valaki, ha a házasságban él szexuális életet, és nem anélkül, vagy az előtt, mielőtt esküt kötöttek volna.


S azt hogy emberek mit pontoznak le vagy fel, az az emberek nézőpontját mutatja, nem az Isten álláspontját.

2020. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos én már parázna vagyok. Úgy érzek mint egy vámos. És ugye a vámosokat szerette Jézus ha bűnbánóak.

Hívő vagyok, kb. 50 lányt biztos megd*gtam, bármennyire is hihetetlen. De úgy érzem, hogy minél többet kefél egy lány más más férfival lelki sérült lesz. És én is az lettem 42 évesen, mert csak élettársi kapcsolatig jutottam és akkora emberismeretre tettem szert, hogy tudom a nők hibáit és gyengeségeit, gyorsan kiábrándulok. Tehát én is lelki sérült vagyok. Gondolom a nők is valami hasonlót élnek át. Ezért hallom gyakran nőktől, hogy "már ez a pasi is szemét velem, minden férfi disznó". Lehet igazuk van, de a nők sem különbek. Lehetőleg 4-5 élettárssal se próbálgasd, mert hozzánk fogsz tartozni.

2020. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8-as. Te komolyan egy láthatatlan, kézzel sem fogható "lénynek" rendeled alá az életed? Nem gondolod, hogy ez kicsit is elmebaj? Bezzeg, ha egy gyerek a kitalált barátjával beszélget, akkor szólsz neki, hogy fejezze be. Taps Taps.


Mi az, hogy "isten" nem engedi? gondolkozz már. Ha isten nem engedi ,hogy betartsd a törvényeket, akkor úgy cselekszel? vagy ha isten azt mondja, hogy vágd el az ereidet? Akkor is?

2020. márc. 21. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!