Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki mélyen hívő, hogy tudja...

Aki mélyen hívő, hogy tudja megállni, hogy ne maszturbáljon?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje próbálom visszafogni magam, de most is csak 1 hónapig ment a megtartóztatás. Igaz voltam már férfivel, de amióta kezdek elmélyülni a Bibliában, csak a megfelelő társsal szetetnék szexuális kapcsolatot, vagyis azt tenni, ami helyes.

2020. márc. 22. 22:26
1 2
 11/16 mustafa33 ***** válasza:
63%
Stefán, te eléggé perverz álszent lehetsz, ha egy közösségben ajánlod kibeszéltetni a maszturbálásról ama szerinted fertelmes bűn elkövetését. Avagy inkvizítor hajlamaid vannak és a nyilvános megszégyenítés a célod, vagy élvetegen halgatni mit is csinált más? Ha a házasságon kívüli nemi kapcsolatot elkerülendőnek tartja valaki, akkor ez éppen segíti megtartóztatni magát attól a büntől amit paráznaságnak neveznek. Az orgazmus olyan, mintha az ember belesne a menyország kulcslyukán. Legalább tudja mi vár rá ha jó lesz. Ezt paptól hallottam. És azt is, hogy az Úrnak kisebb gondja is nagyobb annál, hogy a szomszéd Pista megcsöcsörészte a kapu alatt a másik szomszéd Mariskát.
2020. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
15 nap után megint engedtem a kísértés ék, szégyellem magam...
2020. ápr. 26. 00:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Akinek nincs házastársa, miért van némi vágya? Mi a cél ezzel? Lecke?
2020. ápr. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 jdfGabrella ***** válasza:
Be kinozdt magatt ezzel!
2020. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Hodász András atya:

[link]


[link]


[link]

2020. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi szépen, mindenképp elolvasom és meghallgatom!!
2020. ápr. 26. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!