Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért száműzte a mennybő...

ErikDode12345 kérdése:

Isten miért száműzte a mennyből Lucifert, és a mennyben volt valami istennő szerűség?

Figyelt kérdés

Ateista emberek véleményét nem szeretném olvasni.


(Alapvetően tudom, hogy mást mond a biblia és az alapvető sorozatok stb...)



2020. márc. 23. 08:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

" ő is jehovás, csak normálisabb féle.

Ezzel a válaszoddal azt igazoltad, amit gondoltam.

HA Zitust, "normálisabbnak" tartod, mint PL: Engem, hogyan lehet, hogy még is úgy utalsz a Tanúk összességére, mint akik egyhangulag hoztak rossz döntéseket, és hirdetnek "világvégét".

Mert hát, az előbbiekben arra utaltál, hogy a "Jehovások" teszik, akik közé Zitus is beletartozik, pedig Ő nem tette. Utána pedig a "védelmére" kelsz.


Érdekes kombinációkat használsz....

2020. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Most az a bajod, hogy vannak szerintem értelmesebb tanúk is, nemcsak hozzád, Livinghoz és Edgárhoz hasonlók? S hogy fel is pontozom, mert ad tényleg értelmes választ is olykor? Hú de rossz vagyok ezért.


Mivel a szervezeted alapítója, illetve vezetői adták közre ezeket a téves dátumokat, ezek voltak az akkor hirdetett, elfogadni való igazságok, megjelentek az őrtoronyba, sok ezer fő előtti kongresszuson nyíltan tanították (erről hangfelvételt is hallottam, tagadni se tudod), ezért hogy a fenébe lehetne egyes tanúk véleményének tartani? Akkor az is csak egyes tanúk magánvéleménye, hogy Jézus nem egylényegű az Atyával? Vagy csak a nyilvánvalóan megbukott világvégedátumok azok? Amiket általában kínos magyarázkodások követtek utána, hogy mégsem a földre tért vissza Jézus, csak a mennyben csinált valamit. Vagy nem látható módon tért vissza, ahogy a Szentírás tanítja, csak láthatatlanul, ha már senki se látta a beharangozott időpontban.

2020. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

" úgy tüntetik fel Russelt, mint aki megjelölt egy évet, és nem EGY napot a világvégére. "


Tehát ha egy évet jelölt meg és nem egy napot,akkor már minden rendben? Pedig mintha Jézus azt mondta volna,hogy azt a napot és órát senki nem tudhatja. Ami egy logikusan felépített emberben azt a gondolatot indítja meg,hogy nem tudhatjuk a dátumot,nem pedig azt,hogy napot,órát ugyan nem tudhatunk,de évet viszont igen....Hogy lehessen titeket komolyan venni?

2020. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

" HA Zitust, "normálisabbnak" tartod, mint PL: Engem, hogyan lehet, hogy még is úgy utalsz a Tanúk összességére, mint akik egyhangulag hoztak rossz döntéseket, és hirdetnek "világvégét".


Mert hát, az előbbiekben arra utaltál, hogy a "Jehovások" teszik, akik közé Zitus is beletartozik, pedig Ő nem tette. Utána pedig a "védelmére" kelsz. "


Pontosan,mint mikor TI (igen,ti,mert te is) a katolikusoknak felhozzátok az inkvizíciót. Egynek se tudjátok ténylegesen a szemére vetni,mert meg se születtek akkor,mégis egy kalap alá veszitek az egyház miatt. Visszafelé már fáj,mi?

2020. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 világvége1 ***** válasza:
0%
Isten nincs a mennyben. A mennyből nem száműznek senkit. Lucifer sosem létezett.
2020. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!