Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért félek Jézustól?

Miért félek Jézustól?

Figyelt kérdés
Valamiért rettegek minden dologgtól amin Jétus van ábrázolva. Minden festmény, szobor, feszület félelmetes számomra. És ezzel együtt gyűlölöm is a Keresztény vallást. Ez miért van?
2020. márc. 27. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert elkényeztetett kis tini vagy akinek nincs jobb dolga.
2020. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Mert az egyik szülőd démon?

...nem lehetne az ilyen kérdéseket a megfelelő kategóriába tenni?

2020. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Hogy érted, hogy gyűlölöd? Mi jut az eszedbe és mit érzel?

Milyen gyűlölni valakit? Miben más az életed, ha elönt a gyűlölet? Hogyan hat rád?

A rettegésednek mi az oka? Milyen egy rettegő ember? Ha nem rettegnél mi lenne?

2020. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Jézus a szetetet, kérd őt, hogy szabaditson meg a rossztol. Jézus, aki a javadat akarja szemben a gonosszal. Kezdj el imadkozni, Miatyankot, es ráébredsz, hogy Isten gyermeke vagy.
2020. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vajon mi váltotta ki belőled ezt az érzést?

Ezt kellene előbb megtudni- Talán valami rossz tapasztalatod, élményed volt ezzel kapcsolatban?

Ha ez meg van akkor léphetünk tovább, hogyan tudd megváltoztatni az érzéseidet.

2020. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló

Nyilván. Bár te meg egy "elkényesztetett tinit" baszogatsz az interneten. Neked nincs jobb dolgod? :D

2020. márc. 27. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne ez baszogatás?

Megkérdezted a véleményemet, én pedig őszintén válaszoltam.

Nem fűztem hozzá kommentárt, nem mondtam, mit csinálj, kivel és hogyan, nem mondtam el, én mit csinálnék veled anyád helyében.

Kérdeztél, válaszoltam. Pont.

2020. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tgt ***** válasza:
100%
Egy keresztre felszögezett majdnem meztelen férfi nem túl szívderítő látvány.
2020. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert van lelked és képes vagy felismerni a hazugságot. Átlátni rajta.
2020. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért mert önmagad elől menekülsz, ezért félsz Jézustól is!


Ha "megállnál" és szembe néznél önmagaddal, a saját "démonaiddal", amik félelemben és menekülésre kényszerítenek, akkor a félelem előbb-utóbb lekopna, és nem kísértene! :)



"Maguk a hitetlenek sem tudják pontosan megmondani, hogy miért nem hisznek. Azért nem tudják, mert nem akarják! Azért nem akarják, mert nem hajlandók mélyebbre ásni, nehogy magatartásuk homokalapját be kelljen ismerniük. Az emberek tehát menekülőben vannak a problémák elől, menekülőben vannak önmaguk elől, egymás elől, s mindez azért van, mert menekülőben vannak Előlem! Nem hiszik el, hogy Én vagyok a legjobb számukra! Nem hiszik el, hogy boldogságuk elől menekülnek, amikor Előlem menekülnek! Nem hiszik el, hogy Én vagyok az ÉLET! Nem hiszik el, hogy a mulandóság föláldozása az örök élet érdekében a legjobb, amit ember megtehet a földön! Nem hiszik el, hogy mindenki pontosan azért jött le a földre, hogy ezt megtegye!

És mert nem hisznek, ezért nincs boldogság, csak bódultság, nincs öröm, csak üröm, igazság helyett a gazság uralkodik, s az önszeretetet teljesen leváltja, felváltja az önzés!" (Jézus; Hang: 15/1420)

2020. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!