Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismertek Keresztény Katolikus...

Ismertek Keresztény Katolikus Társkeresőket? Van itt közületek, aki szintén Keresztény Katolikus hívő és nem találja a párját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy gondolom, nehéz manapság párt találni. Különösen akkor, ha Keresztény hit az "előfeltétel".

Ismertek olyan helyet, ahol lehet ilyen emberekkel ismerkedni? Netán van közületek, aki ismerkedne is?

Én csak szeretném megtalálni a "másik felem" egy Isten félő férfi személyében.

Ez a hitbeli különbség óriasi szakadék a nem hívőkkel. Akkor is, ha ők nem értik miért kell mindenképpen egy hívőnek hívő társ.

Akivel lehet beszélni az Isten kapcsolatról úgy, hogy nem csak elfogadja, de érti is miről beszélek...

Akár csak sztorik is érdekelnek, ki hol ismerte meg hívő társát. :)

24/L



2020. ápr. 28. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Bár hívő vagyok (sőt szintén szingli), de nem gondolom úgy, hogy csak hívők között lehet párt találni, keresni. Lehet ebben is Istenre kell bízni magunkat.
2020. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
felemás iga miatt nehezebb :van egy ökrösfogatod de egy az egy szamár vagy vmi másik állatt:hogy fog az a szántás kinézni?a nap végén:A megrendelő tetszését elnyeritek?:)
2020. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én parkatt.hu-n ismerkedtem egy időben, az kifejezetten keresztény oldal.
2020. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

God's Great Dancefloor-előttetek a pálya;)(vagy alattatok)

777-nek is biztos van blog v társkereső-fitaslos blog(keri)

2020. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
vagy nemsokára megnyitják újbola templomot/gyülit az ott újból lehet személyesen-minenféle sallangtól mentesen a személyes egyszeri és megismételjetetlen valóságban tündökölni!:)
2020. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is a parkatt-ot ismerem...


Három ismerősöm is van, aki ott talált magának férjet. :)

2020. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A parkatt úgy látom fizetős, de lássuk hátha... :)

Köszönöm :D

2020. ápr. 28. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, minden komolyabb társkereső fizetős....
2020. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Marad a streetvjú ahol ingyen a látnivaló,szívem már igyis betelt fellegeddel szememből a cseppeket csak te vezeted el,ma hótakaró s holnap talán csillámló bércekkel, túlzásoktól csókod mi sikamlós porcukor-védhet meg....
2020. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Istenben megtaláltam a párom Isten képmására férfinek lettem teremtve s parom a tükör
2020. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!