Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kéne tennem? Mi legyen a...

Mit kéne tennem? Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Még csak 16 múltam, de érdekel az Iszlám vallás. Már mindent elolvastam vele kapcsolatban, ismerem. Mecsetbe elmehetnék? Mondjuk egyedül nem mernék menni. Mit tegyek? Szüleimnek nem szeretném a tudtára adni.

2020. ápr. 30. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mi bajod lenne, ha egyedül mennél? Ismerkedj meg muzulmánokkal, pk majd szépen bevezetnek a vallási életbe. Vannak magyar muszlimok is.
2020. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem előbb egy pszichológushoz kellene menned, mert valami nincs rendben a fejedben, olyanhoz aki esetleg későbbi súlyos tragédiáktól tudna most még megmenteni.


Látod mi történik a muszlim világban, szinte lángokban állnak a muszlim országok, ezt szeretnéd? Nem hiszem, csak valamivel be ettetek! :(

2020. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, ami megfogott benne?
2020. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
A muszlim világ a Nyugat miatt áll lángokban, nem maguk miatt.
2020. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Már mindent elolvastam vele kapcsolatban, ismerem."


Ha minden elolvastál, hogy lehet hogy nem tudod mi a következő lépés?

2020. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent elolvastál miért félsz elmenni egy mecsetbe? Tudnod kellene hogy a muszlimok nem fognak neked ártani, főleg nem egy mecsetben. Vedd fel a kapcsolatot valamelyik mecsettel. Biztosan segítenek.
2020. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!