Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Tanúk! Aki anyák...

Kedves Tanúk! Aki anyák napját megtartja arra haragszik Isten valami pogány szokás egybeesése miatt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 13:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
28%
Jehova gyűlöli a pogány ünnepeket. Bosszú álló, féltékeny Isten. Megölni nem fog, csak összetör a szíve és nem lehetsz ott a királyságban.
2020. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom...hiszen még a szülinapra is képesek voltak olyat mondani,hogy ott bálványozzák az ünnepeltet,akkor az anyák napjáról mit gondolhatnak? Majd jön a "mi mindig foglalkozunk az anyukánkkal,nem csak egy kijelölt ünnep alatt" típusú egybites válasz,amiből sugárzik,hogy szinte semmit nem tudnak ezek menetéről.
2020. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 tgt ***** válasza:
21%
És akkor mi van, ha nem tartják a Jehova Tanúi az anyák napját? Ez olyan rettenetes dolog? Mindenkinek muszáj ugyanúgy, ugyanazt és ugyanakkor ünnepelni, és aki erről mást gondol, az megvetendő ember?
2020. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
74%

"Mindenkinek muszáj ugyanúgy, ugyanazt és ugyanakkor ünnepelni, és aki erről mást gondol, az megvetendő ember?"


Az első két válasz pontosan leírja, hogy a tanúk mit hisznek azokról, akik megtartják. Vagy nekik szabad gonosznak és rosszindulatúnak lenni? Ha nekünk ez nem tetszik, akkor máris mi vagyunk a szemetek?

2020. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
Engem aztán hidegen hagyna. Őket nem,mivel ők ítélkeznek mindenki felett. Gondolom az már nem gáz..
2020. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%

"Mindenkinek muszáj ugyanúgy, ugyanazt és ugyanakkor ünnepelni, és aki erről mást gondol, az megvetendő ember?"


Remélem,ezt tőlük is meg szoktad kérdezni,mert elsősorban ők csinálnak ügyet belőle és vetnek meg mindenki mást.

2020. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 tgt ***** válasza:
7%
Rachel: minden bizonnyal helytelennek tartják az anyák napját, a szülinapozást, meg még egy csomó mindent, amit más nem tart helytelenül és azt gondolják, aki ezt teszi, az bűnt követ el. És akkor? Ezen te megsértődsz, vagy mi van? Miért ne gondolhatnák ezt?
2020. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Te sértődtél meg a válaszokon és ez a kommented csak megerősítette,hogy mennyire egyoldalú vagy. Ha nekem nem szabadna megsértődnöm,akkor nekik sem az én véleményemen,tehát felesleges volt beleszólni. Majd ők is szépen elmennek mellette felháborodás nélkül,ahogy szerinted nekem is kellene,nem?
2020. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 tgt ***** válasza:
9%
Ráchel: Én nem sértődöttem meg, csak unom, hogy bokszzsáknak használjátok a Jehova Tanúit. Jön itt a züllött múltú katolikus egyház tagja, a gyomorbajos Kálvin követője, a zavaros adventista, a tömegpszichózisra építő hitgyülis, és mind belerúg egyet a Jehova Tanúiba. Pedig egyik se különb nála.
2020. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
68%

Jehova tanúi, miért nem válaszoltok erre a kérdésre?


Living Witness minden nap itt lóg... Most miért nem ír?


Jehova gyűlöli az engedetlen szolgákat.

2020. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!