Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mehetek halotti misére, ha...

Mehetek halotti misére, ha nem vagyok megkeresztelve?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne mehetnél, a pap úgyse látja, hogy muzulmán vagy zsidó e vagy.
2010. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a templomba bárki bemehet aki viselkedni tud.
2010. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HA nem vagy megkeresztelve és hangoztatod akkor szúrós pillantásokat kapsz....én csak tudom. 21 éves vagyok,nem vagyok megkeresztelve,de unokatesóm igen.....szoktam vele olykor templomba járni és minden héten ugyan az a menet.


Belépek a templom kapun, az idős nénik úgy néznek mintha a tekintetükkel ölni lehetne.

A pap is gyakran néz rá és a misekor mikor a tanússágot vonja le akkor is rám szokott nézni.


Gyakran besokallok és otthon fel is hozom a dolgot. Nem akarok megkeresztelkedni, a varázsvíz nem véd meg a Pokoltól. Már ha létezik.

2010. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok megkeresztelve, már voltam halotti misén kétszer is, beültünk, lement a mise és kész, nem történt semmi.
2010. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kzs ***** válasza:

Mehetsz nyugodtan. Az hogy nem vagy megkeresztelve, nem jelent semmit. Én magam nem vagyök katolikus, de amikor el kellett menni egy temetésre, elmentem. És kibírtam.

Te is kibírod.

2010. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!