Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan (keresztény) vallás,...

Van olyan (keresztény) vallás, amely nem ítéli el a másságot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
sok vallás elítéli a másságot, helyesen
2010. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sátánisták nem ítélik el.Igazából nem tudom,de szerintem a buddhisták se ítélik el.Nem hallottam erre utaló dolgot,ez egy nagyon békés és nyugis vallás,sztem nem is foglalkoznak ilyesmivel alapból-
2010. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

1:23 elég nagy hülyeséget írtál.

A buddhizmus lényege, hogy elérd a nirvanát, amihez viszont bármilyen szexuális vágyat meg kell szüntetned. (ugye a teljes vágytalanság elérése szükséges ehhez)

2010. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Ami ilyet elfogad, az nem keresztény vallás, hanem valami liberális &@°%^^#...


Olvasd el ezt a cikket:

[link]

2010. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1:23

Nem írtam hülyeséget,mert elítélni nem ítélik el,csak aki buddhista szerzetes,az nem sexel,de nem foglalkoznak ilyen kérdéssel alapból,mint másság,mert nekik tök mindegy.

2010. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

keresztény vallásról nem tudok, meg lehet köze sincs a vallásról, de azt hiszem a national geographic csatornán a Tabu műsorban volt érdekes riport a talán "transszexuálisokról"


Albániát mondták, hogy ott egy nő, ha szabad akart lenni, férfiként élt. Úgy vislekedett, és olyan ruhákat hordott. Kocsmázhatott, befogadták a férfiak közzé


Indiában külön nemet alkotnak, nők, férfiak és a harmadik nem....

Talán Idiában próbálj szétnézni, hátha van valami vallásuk...

2010. júl. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


A másságot maga a Biblia ítéli el, és a Biblia mint tudjuk a kereszténység alapja. Én úgy gondolom, hogy aki komolyan veszi a Bibliát, az nem fogja elfogadni a homoszexualítást...


Üdv. Péter

2010. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
A másság pszichológiai probléma, és gyógyítható, ha valaki akarja. Ilyen tartanak fenn.
2010. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egy valamit mondok. Nem vagyok hívő, se semmi, de ha úgy érzed, hogy te az vagy, akkor higgy Istenben és cselekedj a tanítása szerint, nem az a lényeg, hogy ki vagy, hanem, hogy mit teszel!
2010. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Most Istent akarod megtalálni, vagy csak egy olyan közösséget ahol elfogadnak? A biblia elég egyértelműen elítéli ezeket a cselekedeteket, de az embereket nem. Jézus: Nem azért jöttem, hogy kárhoztassam a világot, hanem, hogy a világ megtartassék általam.

Viszont azt is mondta, hogy nem a törvényt eltörölni jött, hanem, hogy betöltse, tehát a törvény még áll.

Én hiszek Istenben, és hiszem (már volt is rá nem egy példa), hogy Ő meg tudja változtatni az ember "zavarait" ha az a személy is akarja. Tudom, hogy nem könnyű, én is hasonló cipőben járok... de ne hidd el, hogy Istent nem érdekli milyen vagy. Ő tökéletes jövőt tervezett neked is, de ahhoz el kell Őt fogadnod, és akkor segíteni fog neked. De ha ragaszkodsz a másságodhoz, és nem is akarsz megváltozni, hanem inkább a bűnt választod helyette... Tehát szabad akaratod van! Te döntesz! Ha akarod Ő meg tud változtatni. Ha akarod...

2010. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!